2733
2734
عنوان

سوال دندونپزشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 8154 بازدید | 218 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام ژیلوان جونم.

من انقدر تو فکرت بودم که اومدم عضو نی نی سایت شدم و تاپیک زدم..

خیلی تو فکرتم و برای ناراحتیت ناراحتم.

جز این حرف ها کاش کاری از دستم برمیومد که حالتو خوب کنه.. فقط میتونم دعا کنم یه روزی اننقدر حالت خوب بشه که تلخی این روزها رو به کل فراموش کنی..

ممنون میشم منم از حال خودت بیخبر نذاری و برام درخواست دوستی بفرستی

برای براورده شدن حاجت بزرگم دعا کنید.
بچه ها دوستی میفرستم با اون یکی ب اتون

منم میخوام اون یکی رو 

نگرانتم یه خبری بده 

میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی        ‏مرحله اول : ‎#آموزش_جنسی_به_کودکان_دبستانی  مرحله دوم: ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال با بهانه ‎#کودک_همسری  مرحله سوم: شما بگید...  .#سند۲۰۳۰#دولت_نابودگر
2742
سلام ژیلوان جونم. من انقدر تو فکرت بودم که اومدم عضو نی نی سایت شدم و تاپیک زدم.. خیلی تو فکرتم و ...

منم به خاطر ایشون عضو شدم اصلا خبری نمیده 😡

هیچوقت  یه آدم مجازی انقدر برام مهم نبود 

میشه با قلب مهربونت برام دعا کنی        ‏مرحله اول : ‎#آموزش_جنسی_به_کودکان_دبستانی  مرحله دوم: ممنوعیت ازدواج زیر ۱۸ سال با بهانه ‎#کودک_همسری  مرحله سوم: شما بگید...  .#سند۲۰۳۰#دولت_نابودگر
بچه ها دوستی میفرستم با اون یکی ب اتون

سلام دکتر ژیلوان جان لطفا هر وقت فرصت داشتی جوابمو بده من تقریبا یک ماهه که دندونمو ترمیم کردم اما الان تا چیزای سرد و گرم میخورم دندونم درد میگیره 😞😞😞 به نظرت ترمیمیش  مشکلی داره؟ همش حس میکنم توش خالیه وقتی یه جیز سرد یا گرم میخورم میخوره به عصب دندونم😳😳😳😳

سلام دکترجان .من یه دندونم کنار دندون عقل خیلی پوسیده شکست و دکتر برام عصب کشی کردم  برای روکش پیش یه دکتر رفتم عکس گرفت و نوبت روکش داد نشد برم پیشش رفتم پیش یه دکتر دیگه برای روکش گفت اینا نمیشه رکش کرد تو کلینیک منو پیش دوتا دکتر متخصص دیگه فرستاد گفتن روکش نکنی بهتر چون احتمال شکستنش هست و عصب کشی دندونت خوب نیس پین درشت داخل دندونت هست.الان دندونم گیر غذایی داره رفتم برام درستش کنه دکتر جراح گفت دندونت پین درشت داره باید اول اونو درش بیاری عصب کشی دوباره انجام بدی و بعد ترمیم کنی گفت هیچ جا امکاناتشو ندارن فقط تو دانشگاه هست اگه بری اونجا احتمالا بشه برات درستش کرد.گفت دندونت زیرش عفونت داره اگه درست کنی عفونت برطرف بشه بهتره.نظر شما چیه؟دندانپزشکی دانشگاه چجوریه؟خوب درست میکنن؟میترسم بدنم دست دانشجوهای تازه کار

یا رب العالمین
2740

منم چنتا دندونم پوسیدگی سطحی داشتن همه رو درست کردم،یه ماه پیش دندون چهار ردیف پایینو ترمیم کردم البته اصلا توش خالی نبود و چیزی معلوم نبود فقط ازرو عکس گفت باید ترمیم شه با اینکه سطحی بود ولی زیر دست دکتر درد داشت،از اونموقع تاحالا همون دندونم درد داره باهاش نمیتونم غذا بخورم نمیدونم چی شده

2706