2737
2734
عنوان

سوال دندونپزشکی

| مشاهده متن کامل بحث + 8154 بازدید | 218 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دکترجان .من یه دندونم کنار دندون عقل خیلی پوسیده شکست و دکتر برام عصب کشی کردم  برای روکش ...

سلام عزیزم

البته این موردو که گفتی دانشجوی تازه کار انجام نمیده شامل سرویس تخصصی میشی میدن دست رزیدنت انجام بده 

مطمئن باش خیلی علمی تر از بیرون برات انجام میدن، رزیدنت از ترس استادم که شده ک به خاطر نمرش سعی میکنه بهترین کارو انجام بده نترس برو دانشکده انجام بده

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2

سلام دکترجان من امسال لوزم‌مدام ملتهب میشد و ورم میکرد و کنار زبون کوچیکم یه چیزای ریز ریزی بود بغل و پایین زبون کوچیکم ته حلقم 

بعد امروز تو پیج یه دندونپزشک دیدم یه عکس از ته حلق یکی گذاشته بود وگفته بود اینا فیبروزیس تحریکی هستن  باید جراحی بشن ولی چندان اهمیتی ندارن 

والا منم نگران شدم اخر اهمیت داره یا نداره

والا من مثل سگ هم از جراحی میترسن

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2731
سلام عزیزم البته این موردو که گفتی دانشجوی تازه کار انجام نمیده شامل سرویس تخصصی میشی میدن دست رزید ...

ممنون هزینه ش اونجا چقدر میشه؟گفته باید چندتا متخصص باشن و دستگاه ووسایلی که میخواد فقط اونجاهست؟یه جلسه برام انجام میدن یا چندبار باید برم؟چون راهم دوره میپرسم

یا رب العالمین
سلام عزیزم البته این موردو که گفتی دانشجوی تازه کار انجام نمیده شامل سرویس تخصصی میشی میدن دست رزید ...

میترسم دندونم هم کلا خراب شه چون دکتر گفت این کشیدنیه ولی اونجاشاید درست بشه.ولی الان درد ندارم فقط غذاگیرمیکنه خسته م میکنه انگاری تحت فشاره

یا رب العالمین

سلام ببخشید من دندون عقلم سوراخ شده جدیدا متوجه شدم بیچاره مشکل و دردی هم نداره برام خخخ چون به طرف لپم هست دیده نمیشد نفهمیدم حالا ترمیم میشه یا باید بکشم؟خودم احتمال میدم چون دسترسی برای تمیز کردن و مسواک زدن اون قسمت نیس اینجوری شده

مادرم با حجابم میگذارم مرهمی بر زخم تو...
2740
بچه ها دوستی میفرستم با اون یکی ب اتون

سلام ژیلوان جان خوبی عزیزم؟

منم خواننده خاموش بودم این مدت هر وقت می اومدم سایت اول کاربری شما رو دنبال میکردم.

میشه لطفا به منم درخواست بدی ازت بی خبر نمونم؟

بقول یکی از کاربرا برات آرزوی خوشبختی نمیکنم چون تو الانم خوشبخت ترینی اما آرزو میکنم هر روز از دیروز خوشحالتر باشی و از این به بعد آدمایی بیان تو زندگیت که لیاقت دختر قوی و دوست داشتنی مثه تورو داشته باشن.

درسته ندیدمت ولی خییییلی دوست دارم        

زندگی شاید آن لبخندی است که دریغش کردیم....
سلام گلم من جز دندونا عقلم ٤تا دندون نهفته دارم ميخوام ارتودنسي كنم ممكنه دكتر بگه اول بايد اينارو ...

قطعا

دندون عقل نهفته فوری باید جراحی شه پتانسیل کیست و

شدن داره دردسر میشه

طومار طولاني انتظارم به اميد خودت يارب. سوال دندانپزشکی داشتید اینجا بپرسید https://www.ninisite.com/discussion/topic/3804499/%d8%b3%d9%88%d8%a7%d9%84-%d8%af%d9%86%d8%af%d9%88%d9%86%d9%be%d8%b2%d8%b4%da%a9%db%8c?page=2
سلام ببخشید من دندون عقلم سوراخ شده جدیدا متوجه شدم بیچاره مشکل و دردی هم نداره برام خخخ چون به طرف ...

دندون عقل خیلی زود باید کشیده شه چه سالم باشه چه نه

دندون عقل خیلی زود باید کشیده شه چه سالم باشه چه نه

اخه چرا؟الان چندساله دارم مشکلی ندارم باهاشون یعنی همه رو بکشم؟

دردشو چیکارکنم یکیشو قبلا کشیدم تا یک هفته دائم درد داشتم ژلوفن میخوردم اما الان مدتیه قرص و دارو شیمیایی نمیخورم تا جایی که بتونم

یه سوال دیگه اینکه من چندتا دندونم پوسیدگی سطحی داره دکتر گفت شش ماه دیگه بیا ببینم بعد اگه اون موقع باردار باشم چی؟چیکارکنم پوسیدگیش زیاد نشه؟

سلام عزیزم ..خسته نباشید و خداقوت که میدونم رشته سختی میخونی 

من باردارم و مجبور شدم هفته 19 دندون 6 پایین سمت راست رو عصب کشی کنم البته به اصرار خودم دکتر عکسی نگرفتن حین کار و بعدش..عصب کشی هم دو مرحله ای انجام شد...الان دو هفته گذشته و من هنوز اقدام نکردم واسه پر کردنش..حتی واسه عصب کشی که کردم هم عذاب وجدان دارم چون بی حسی زد دکتر

الان اگه بخوام ترمیم کنم اون مواد که ترکیبات جیوه هستن واسه جنین ضرر نداره؟ و اون بی حسی که موقع عصب کشی زدن مشکلی ایجاد نمیکنه؟

ممنون که جواب میدی

2706