2733
2734
عنوان

با کسی که حرف از خودکشی میزنه

283 بازدید | 40 پست

چگونه رفتار کنیم؟ 

13 ساله ، بخاطر اینکه علومشو گند داده خانوادش زدن تو سرش ولی زبانشو 18 شده و موسسه زبان 100 از 100 شده تبریک نگفتن و دعوا های خانوادگی و... ،درس نمیخونه همش ذهنش درگیر ماکان بند و .... هست . قبلا هم حرف از خودکشی میزده اما اقدامی نمیکرده ، روی مچ دستش آثاری هست ، دوست خواهر بنده .  مشاور مدرسه هم گفته دعوا های خونتون نیاید به من نگید

:)

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...

يعنی چی پس مشاوره به چه دردی ميخوره؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
يعنی چی پس مشاوره به چه دردی ميخوره؟

نمیدونم

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...

آخه چرا😕 توزبان از صد صد گرفته ...

علومش چند شده مگه؟؟؟

رفیق جونام باید از لحظه های باهم بودنمون فیلم بسازن تا همه بدونن رفاقت واقعی یعنی چی!😍                     عاشقتونم 😝💃🌈

باید جدیش گرفت ببرش مشارره بیرون

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
این بچه تا اخرعمر سر خوردس کاری نمیشه کرد...

ینی ممکنه خودکشی کنه بالاخره؟

2740
باید جدیش گرفت ببرش مشارره بیرون

آره واقعا .. آخه تواین سن واسه یه علوم؟؟

چه خونواده ای😕😏

رفیق جونام باید از لحظه های باهم بودنمون فیلم بسازن تا همه بدونن رفاقت واقعی یعنی چی!😍                     عاشقتونم 😝💃🌈

چقدر سيستم ايران بوي گند ميده واقعا.

اون از تربيت و شفقت خانواده يه الف بچه، اونم از نادوني و حماقت مشاور!!!!!!!

هركي يه جو عقل داره دور و بر اون بچه، بكشتش يه گوشه بگه خوشگلم عزيزم تو هميني كه هستي خوبي، نمرت عاليه، زبانت فوق العاده س، علومم ممكنه دوس نداشته باشي ولي به هر حال يه كوچولو بايد تلاش كني تا نمره ش بالاتر بره، زندگي هم براي همه سخته ولي آخر راه نيست و بايد ادامه بديم...

نمیدونم

اوناکشته مرده پولن بيچاره هابرهمون اين حرفوزده ببرينش مشاوره بيرون خيلی خوبن

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)
آخه چرا😕 توزبان از صد صد گرفته ... علومش چند شده مگه؟؟؟

نگفته ب کسی نمرشو

بهش بگین به عمل کار برآید الکی تهدید نکن به خودکشی😂ولی جدای از شوخی نیاز به مشاور خوب داره مشاور مدرسه بدرد نمیخوره باید خانوادشم با مشاور روبه رو بشن تا بفهمن ارزش بچشون به نمره نیست

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
2706