2737
2734
عنوان

با کسی که حرف از خودکشی میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 40 پست
ببخشيد من نفميدم پسره يا دختر؟ بدونم بهتر راهنمايي مي كنم

دختره

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
چ اهمیتی داره  20  بشه یا صفر   بنظرم باید با خانوادس  حرف زد  دختر من ...

آره واقعا... اینطوری بلا تکلیف میشه نمیتونع درس بخونه ..بزارین با علایق جلو برن ...آدما یه بار زندگی میکنن

رفیق جونام باید از لحظه های باهم بودنمون فیلم بسازن تا همه بدونن رفاقت واقعی یعنی چی!😍                     عاشقتونم 😝💃🌈
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خودکشی واسه نمره ی پایین! ای خدا😂😂  هنوز بچست تازه فهمیده این چیزارو منم یه زمانی تقریبا ای ...

اخه بخاطر نمره نیست فقط دعوا های خانوادگیشونم زیاده خب

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
آره واقعا... اینطوری بلا تکلیف میشه نمیتونع درس بخونه ..بزارین با علایق جلو برن ...آدما یه بار زندگی ...

بچه ای ک الان باید بلند بلند بخنده  از زندگیش لذت ببره  باید بخاطر تفکر احمقانه  و خودخواهانه ی خانوادش  اینقدر نا امید بشه  ک  ب فکر خودکشی بیوفته  

مثل یک پروتن فکر کن..... همیشه مثبت  
2728
چ اهمیتی داره  20  بشه یا صفر   بنظرم باید با خانوادس  حرف زد  دختر من ...

من ک کلا هنگیدم . خواهر خودم میگه من از مرگ میترسم هر روز دعا میکنه زنده بمونه با رفیقاش باشه 

بعد این میخواد خودکشی کنه..

بچه ای ک الان باید بلند بلند بخنده  از زندگیش لذت ببره  باید بخاطر تفکر احمقانه  و خو ...

اره واقعا

دختره

عزيزم اگه دختر باشه يه كوچولو خيالتون راحت تر باشه (البته قطعا بايد پيگير باشين) دخترا تو اون سن و سال سريع حرف خودكشي ميزنن ولي حتي اگه بخوان برن طرفش مدت طولاني ميشه، هرچند اقدام هم بكنن سطحيه خيلي وقتا. مگه اينكه شرايط رواني حاد باشه

عزيزم اگه دختر باشه يه كوچولو خيالتون راحت تر باشه (البته قطعا بايد پيگري باشين) دخترا تو اون سن و س ...

اوکی ...ممنونم

2740
نمیدونم دیگه....الان تنها چیزی که برام مهمه اینکه خودکشی نکنه چون جرئتشم داره 

انشالله که اتفاقی نمیفته خودتونو نگران نکنید.

ولی اگه میتونید با خودشم حرف بزنید و بهش بفهمونید که آدما قرار نیست تو همه چیز خوب باشن، نمونه افراد موفق زیادی وجود دارن که تو خیلی چیزا بد بودن ولی استعداد و علاقه خودشو کشف کردن و پرورش دادن تا به اون جایگاه مهم رسیدن

انشالله که اتفاقی نمیفته خودتونو نگران نکنید. ولی اگه میتونید با خودشم حرف بزنید و بهش بفهمونید که ...

ممنونم از راهنمایی تون