2733
2734
عنوان

مانتو بیست میلیونی

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 50 پست
😐😐😐😐توف

تف💦

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            
دلت دعوا ميخواد

اره😀😂😂😂😂😂😂

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تف💦

چ وضشه تاپيک رو تف تفي کردین 

بعضيا رو نمیشه قانعکرد   باید بهنفهميشون  احترام بذاری و آروم از کنارشون رد شي  میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات مهمونم کنی،اگه فرستادی بگو که منم واسه شادی زندگیت یه صلوات بفرستم 
چ وضشه تاپيک رو تف تفي کردین 

دارم روان میکنم

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            
2728
دارم روان میکنم

😂😂

عکس اون پروفایلتو برا اینم بزار

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
دارم روان میکنم

بعضيا رو نمیشه قانعکرد   باید بهنفهميشون  احترام بذاری و آروم از کنارشون رد شي  میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات مهمونم کنی،اگه فرستادی بگو که منم واسه شادی زندگیت یه صلوات بفرستم 
😂😂 عکس اون پروفایلتو برا اینم بزار

تاییدنشده

2738

خدایا من با ۲۰ میلیون میتونم به یه عالمه از آرزوهام برسم 😭😭😭بعد چجوری یه ادمایی هستن که مانتوشون ۲۰ میلیونه 😭😭😭😭

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
همدیگه تف مالی کردین بخاطر یه مانتوی اشرافی

آره واقعا 

خدایا من با ۲۰ میلیون میتونم به یه عالمه از آرزوهام برسم 😭😭😭بعد چجوری یه ادمایی هستن که مانتوشون ...

بخدا بعضا هستن همه ارزوهاشون با همین بیست تومن برآورده میشه 

بخدا بعضا هستن همه ارزوهاشون با همین بیست تومن برآورده میشه 

هعییییییییییییی 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 
میخرنش؟

همونجا پنج نفر سفارش دادن 

بگو ببینیم

اون تاپیک بود الان خانومه مزرعه اسب داشت .. با خونه انچنانی و ماشین لکسوس... این مانتویه اونه...

الان میاد جرررم میده که تو عقده ای هستی و چش نداری پول منو ببینی✋😁😁😁😁😁😀😀😀😂😂😂😂😂

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
2706