2737
2734
عنوان

مانتو بیست میلیونی

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۰ میلیونننننننن؟؟؟؟؟؟ ۱ تومنشو بدن بمن مانتوی ۲ سالمو ردیف میکنم 

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
2728
قشنگم ک نیس

دقیقا من اینو تو یه مغازه دیده بودم اصلا بهش دستم نمی کردم ،چه برسه به خريدنش 

بعضيا رو نمیشه قانعکرد   باید بهنفهميشون  احترام بذاری و آروم از کنارشون رد شي  میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات مهمونم کنی،اگه فرستادی بگو که منم واسه شادی زندگیت یه صلوات بفرستم 
چه خببببببره 

سلامتی 

بعضيا رو نمیشه قانعکرد   باید بهنفهميشون  احترام بذاری و آروم از کنارشون رد شي  میشه برای حل شدن مشکلم یه صلوات مهمونم کنی،اگه فرستادی بگو که منم واسه شادی زندگیت یه صلوات بفرستم 

😁😁😁✋یه چی بگم دعوا شه؟؟؟؟

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

بگو ببینیم

خدا هم جدیدا یاد گرفته سین میکنه جواب نمیده😐/           The one who loves you, says it once and proves it ten times!                         کسی که دوستت داره ۱ بار بهت میگه 
2740

طراحش پامم ببوسه بگه رایگان میدم بهت بازمن نمیپوشم اینو😆

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
چه سایزی این برم بخرم 😂😂

سفارشی سایز خودتو برات میزنن 

بعداین مانتو روبپوشیم یا ب دیوار پذیرایی اویزون کنیم خخخخخ

اگرمیخواهی شخصیت واقعی یک انسان رابشناسی به حرفهایی ک دیگران درباره ی اومیزنند توجه نکن     ببین اودرباره ی دیگران چطورصحبت میکند!

دلت دعوا ميخواد

عه وااااا😲😲😲چرا میترکوننت.ب نی نی یار بگو شاید چون ای پیت یکیه میترکی

گفتم بهشون

کاربرا برام گزارش میزنن

تف🥴💦کاربری چهارممه شماره والدین به فنادادم همینک با شماره  نامحرم میام سایت🤣🤣                                         آهای خوشگل خانومی که ازمن بدت میادهر طرف میرم دنبالم میایی و گزارش میزنی برام، من عاشقتم تانکرعقده🤪🤣                       پسرمادرت😒میگن که** بنده هم آفت جونم🤯 هم نامهربونم 🤠هم قَدرت ندونم 😮هم بادیگرووونم🤪پس درخواست دوستی نده تا مورد ظلم واقع نشوی😎                    تمام شخصیتی که ازمن تواین سایت میبینین درواقع شخصیت اصلی من نیست! تونمیتونی منُ بشناسی مگر اینکه من خودِ واقعیم رو بهت نشون بدم✌ اینو از خودت مطمئن باش...            
2706