2733
2734

نه

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه ولی مجبورش کن اول غذا بخوره 

من تازه دوروزه شروع کردم بهش میگم تا غذا نخوری شیر نمیدم گریه کرد اولین بار حدود یه ساعت لج پاشو زمین کوبید کوتاه نیومدم تا بالاخره کوتاه اومد اول غذا خورد.اللنم همش میگم اول غذا یهور بهت شیر بدم مجبوری میخوره 

2738
نورچشمی شما چند وقتشه دختر یا پسر

۲۲ماهشه 

خود من عقیده دارم تا قبل از دو سالگی بچه باید شیر بخوره

تا دوسال شیر میدم ولی از الان دارم کم میکنم‌

نباید یهو از شیر گرفت بچه اذیت میشه 

چرا؟ پیشنهادی دارین

نمیدونم حس مادرانه گل کرد😁

منمخودم بچم 16ماهشه خیلی ضعیفه دلم ننیاد شیر ندم بهش تا20ماهگی میدم چون لازمشه

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
چطور گرفتین میگن تو چله نباید گرفت درسته یا خرافاته 

من اخرای شهریور گرفتم دوسه روز اول فقط یه سینه میدادم اونم هفت هشت ساعت یه بار بعد اونم قطع کردم ولی شبو میدادم شبم دیگه گرفتم روزا براش بستنی میگرفتم دوسه تامیخورد ولس شیشه شیر نگرفت اگه میگیره شیر بریز توش بعدش میبردم بیرون میچرخوندم براش لالایی میزاشتم رو پام میچرخوندم میخوابید سرگرمش کن فقط بعدشم بزار چله بره خب چندروز دیگه تموم میشه چله بزرگ بعد دعای از شیرگرفتن بخون یاسین هم خیلی خوب بود اصلا هم سخت نبود شبا بیدارمیشد میگرفتیمش بغل تا گریه نکنه ولی شیر نمیدادم اصلا بعدش صبرزرد بزن سینت رژ یا لاک قرمز بزن میترسه نمیخوره

مثل خاراندن یه زخم پس از خوب شدن"""یاد یک عشق عذابیست که لذت دارد👌🏻
مثلا دیروز از صبح تا شب کل غذا و میوه و ... شد حدود یه کاسه ماست خوری 

وای بچه منم پدرمو دراورده هیچی نمیخوره باور کردنی میست

چندشب پیش یه کاسه کوچولو نصف کمترش سوپ خورد وخوابید فرداش کاملا هیچی نخورد پس فرداش صبح که بیدار شد نمیدونم یه ذره کوچولوچی بهش دادم

اسکلت شده داذه دندون درمیاره

مثلا دیروز از صبح تا شب کل غذا و میوه و ... شد حدود یه کاسه ماست خوری 

من ازبهترین متخصص کودکان و نوزادان سوال کردم گفتش شیر مادر16ماه کافیه بیشترش بستگی به مادر داره

حالا شمام بنظ من توکل کن به خدا و از شیر بگیرش و یه مولتی ویتامین خوب هم بهش بده تا انشاءالله هم اشتهاش زیاد بشه هم جون بگیره