2733
2734
لطفا راهنمایی کنین مثلا برنامه غذایی یه روز بچه رو بگین

ببین من صبح سفره صبحانه میزارم غذاهایی که دوست داره مثلا عاشق دنت و نون خشک با چایی و خامه هست سعی میکنم یکی حتما باشه امروز دنت و نون خشک با چایی بود

نصف دنت رو خورد دیگه نخورد

سفره رو جمع کردم گندمک براش آوردم بخوره

بعد یه مدت  شیر میخواست.بهش گفتم باید غذا بخوری تا بدم .گفت نه

من کارش نداشتم کتلت آوردم این میگفت شیر .هر دفعه میگفت منم میگفتم غذا بخور تا بدم‌.اخر کتلت خورد بهش شیر دادم.هر وقت شیر بخواد غذا میارم میگم بخور تا شیر بدم.هرجفدر هم لج کنه تا نخورد شیر نمیدم 

لطفا راهنمایی کنین مثلا برنامه غذایی یه روز بچه رو بگین

هم غذاهایی که دوست داره درست میکنم هم سعی میکنم یه چی همیشه تو یخچال باشه که سریع بشه گرم کرد داد 

ناهار هم اگر نخوره میزارم رو بخاری تا چند ساعت هست کا اگر گشنش شد بدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین من صبح سفره صبحانه میزارم غذاهایی که دوست داره مثلا عاشق دنت و نون خشک با چایی و خامه هست سعی م ...

ممنون 

ولی متاسفانه خامه نمیخوره من صبحونه فقط تخم مرغ یا سیب زمینی 😣

2728
خواهش میکنم خیلی نگران نباش بزرگ میشه به این روزا میخندی که اینقده حرص خوردی 

نمیدونم شاید 

ولی الان که به خاطرش داغونم

اگه هوا سرد نبود که میبردمش جایی پارک که تنوع باشه شاید غذا بخوره امید به ایام عید دارم

2740
خب من غذاهایی که بچه خودم دوست داره رو گفتم شما غذاهایی که بچه خودت میخوره رو بهش بده

ممنون منظورم این بود زیاد نمیتونم تنوع بدم 

راستی زیاد دیدم به بچه هاشون دنت میدن مثل شما که گفتین همین که تو بازاره یا نه خودتون درست میکنین

ممنون منظورم این بود زیاد نمیتونم تنوع بدم  راستی زیاد دیدم به بچه هاشون دنت میدن مثل شما که گ ...

من همین که تو بازاره میدم ولی شما اگر حساسی میتونی خودت درست کنی

ماکارونی رو هم دوست دارن بچه ها

پسر من پلو قورمه سبزی و سالاد الویه و آبگوشت دوست داره

سمنو هم خوبه