2733
2739
عنوان

واقعا چرا چشم ندارین زندگی و پول بقیه رو ببینید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2490 بازدید | 136 پست
الان بحث سر ماشين خانوم اسي هستش كه لكسوزه؟؟؟؟

نه بحث غرور اسی هس😁

مزرعه اسب و 😐

ماشین و 

خونه و 

پول و 😐☹

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا شما از هر جا دلت پُره؛ درست و اخلاقی نیس به قشر خونه دار توهین کنی! قطعن هر کدوم در جایگاه خودشون شریفن...

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2728
نه گفتی سی ام

بذار بخونم باز اشتباه نوشتم شاید 

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤

دوستانی که به مداحی علاقه دارن

ما یه تاپیک زدیم با همین موضوع

اگر مداحی قشنگ و خوب سراغ دارید بیاید معرفی کنید یا اگر مایلید لینکش رو بزارید تا دوستان علاقه مند استفاده کنن

مرسی🌹🌹

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3797710/مداحی?postId=120971376

ندانم مومنم یا کافر هستم/هرچه هستم حسین را میپرستم
دیدی که همه جوابت و دادن اخه😐 بدتر شد که

برام هیشکدوم مهم نیستن چون همه اشون ته دل حسادت میکنن حاضرم قسم بخورم . برا زنا هیچی سختتر از این نیست که یه خانم مستقل ببینن 

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم
2738
شهر ما بهزیستیش هیچی نمیده میگه بودجه نداریم  پسرم سی پیه  در حالی که میگن امریکا به این ...

عزیزم من سر از بیماری در نمیارم شب تو مهمونی میبینمشون اونجا بهشون میگم بهت خبر میدم 

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم

@عروس_کوچولو_17    

منظورم این بود که به من با سن کمم میگن بچه ای تو ام مثل منی 

فکر میکردم اگه ۳۰ سالم بشه مثل تو پخته ترم😐

واقعا زشت نیست اسم‌ ماشین مثال میزنی پراید یا سمند میگی فکر نمیکنی دل میشکنی 

متاسفم

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
کل زندگیش اندازه مزرعه اسب منم قیمت نداره . خدا رو شکر باور کردن و نکردنشون برام مهم نیست وگرنه  ...

😐😑😑😐

خدا ان شالله به همه چشم و دلِ سیر و ظرفیتِ دارایی هم بده! این مهم تره

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
درخت هرچه پربارتر افتاده تر یکی واقعا مزرعه اسب داشته باشه روز تعطیل دارع اسب سواری میکنه نه اینکه ...

لهنتی😐😂

2706