2737
2734
عنوان

واقعا چرا چشم ندارین زندگی و پول بقیه رو ببینید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2490 بازدید | 136 پست
دقیقا ..حالا کسی داشته باشه قرار نیس راه بیوفته به بقیه ثابت کنه   اونم تو مجازی  حالا ...

من قصدم به رخ کشیدن چیزی نیست ولی وقتی تاپیک میزنه ماشینت چیه مام میگیم انگ میچسبونن  ادم زورش میاد . من جراح و متخصص میشناسم دوستای نزدیکمن ادم های خیری هم هستن اگه مشکلت بچه ات رو بتونن حتما کمک میکنن برا درمانش کدوم شهر هستید ؟

گرچه در دور و برم اینهمه شیطان دارم ...من به شیطان دوچشمان تو ایمان دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگه .من ادمم وبه ماشین خوب و زندگی مرفه طبیعتا غبطه میخورم ولی یجوری میگه انگار ازدماغ فیل افتاده

واقعا؟ 

من اصلا این جوری نیستم خدایی 

غرورم احازه نمیده به داشته های دیگران غبطه بخورم زندگی خودم و خیلی بیشتر دوس دارم

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
چن سالته  اخه مثل خودمی😁 همه تو سایت میگن خیلی بچه ام  خودمم همین فکر و میکنم  ب ...

چند سالتع؟؟

تو مگ نگفتی توی یه تاپیک ک بیست سالته؟؟😲😲

2728
خب پس نگو برام مهم نیس

اینکه کسی حرص بزنه من ماشینم چیه برام مهم نیست چون پر و اطرافم پره از این ادما . ولی توهین به خودم رو بی جواب نمیزارم 

چند سالتع؟؟ تو مگ نگفتی توی یه تاپیک ک بیست سالته؟؟😲😲

شش ماه دیگه میشم ۲۰ 

مگه غیر این گفتم😐

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
اصلا واسه کسی که پولداره لکسوس مدل بالا حساب نمیشه نمیدونم اینهمه آدم چرا درگیرن و حرص میخورن😂

همینو بگو مگه ادم قراره هرچی درمیاره بده ماشین بزاره زیر پاش بعد هم اگه لکسوس برا کسی مدل بالا حساب میشه هم حرصشو ما باید  بخوریم   

2740
اینکه کسی حرص بزنه من ماشینم چیه برام مهم نیست چون پر و اطرافم پره از این ادما . ولی توهین به خودم ر ...

دیدی که همه جوابت و دادن اخه😐 بدتر شد که

کل زندگیش اندازه مزرعه اسب منم قیمت نداره . خدا رو شکر باور کردن و نکردنشون برام مهم نیست وگرنه  ...

از من به شما نصیحت هر چی هستی و داری خودتو هییییچ ببین و متکبر نباش

نمیدونم اینجا چی بهت گفتن ولی کلا از داشته هات هم پیش بقیه نگو، لزومی نداره

ن همینو گفتی😐😂 الان  چرا گفتی سی عشقم😂

گفتم فک میکردم اگه سی سالم بشه پخته ترم 

😐😐😐😐

استارتر جان شمام لحن صحبتت خیلی قشنگ نیست داری خدا بیشترش کنه دیگه نیاز به فخر فروشی نیست که. وگرنه خیلی ها هستن که وضع مالی خوبی دارن و بخاطر اخلاقشون همه تعریف میکنن از شخصیت و اخلاق خوبشون همیشه تعریف میکنن نمونه اش کاربر ایگوانا ایشون  یه نمونه اش هست خیلی از کاربر های دیگه هستن شما لحن گفتن خودتم قشنگ نیست

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
من قصدم به رخ کشیدن چیزی نیست ولی وقتی تاپیک میزنه ماشینت چیه مام میگیم انگ میچسبونن  ادم زورش ...

شهر ما بهزیستیش هیچی نمیده میگه بودجه نداریم 

پسرم سی پیه 

در حالی که میگن امریکا به این مامانای مث من حقوقم میدن هر ماه که از این بچه ها نگه داری میکنیم 

💔#سی_پی...#فلج_مغزی 
2706