2733
2734
عنوان

بعداز طلاق ودخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 34 پست
ن بابا خانم دو روز بعد طلاق اومده بود خونه مادرشوهرم میزد تو سرش میگفت عجب غلطی کردم کاش طلاق نمیگرف ...

وقتی ۹ سال برای شوهرت مثل غریبه باشی توجمع وقتی نتونید توکل این سالا باهم راجب خیلی چیزا حرف بزنی وقتی نامزدی بیاردت خونه ی باباش خودش بره بادوستاش وقتی مادرش به جای اینکه نصیحتش کنه که زنتو نزن دیر نیاخونه یاپرش میکنه یاپشتشه وقتی حرف زدن عادی شوهرت مدام گیر دادن وایرادگرفتن ازکارای خونه باشه جوری که هرهنری هرکاری هم کنی به چشمش نیاد وقتی یه جاهایی دلت میخواد بهش بگی گه ازحرفت ناراحت شدم بیاباهم حرف بزنیم ولی بگه پاشو برو وقتی باهمه جور باشه ولی باتو سرسنگین حتی ازدخترش توجمع تعریف کنی ولی ضایت کنه  کل اعتماد به نفس واسترس وناراحتی افسردگی بیاد سراغ آدم آخرشم به زور بزارتت خونه ی پدرت بابچت بازم طلاق اشتباهه به نظرتون ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه می تونی بچه روُ خودت نگهدار. گناه داره وقتی خودش تو روُ بیشتر دوست داره بذار پیش خودت یمونه. 

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
وقتی ۹ سال برای شوهرت مثل غریبه باشی توجمع وقتی نتونید توکل این سالا باهم راجب خیلی چیزا حرف بزنی وق ...

نع. 

ولی خب بچه ها این وسط گناه دارن

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2731

گاهی وقتا واقعا حکمت خدا رونمیفهمم وقتی یه دختر توسن ۱۸ سالگی خام وبی تجربه که مدام خواطتگارش سماجت میکنه آخرم جواب مثبت میده به امید اینکه شوهرش خیلی خوبه هواشوداره واینا الان باید این وسط بچه به خاطر همچین پدروخانواده ای مجازات بشه