2703
2553
عنوان

بعداز طلاق ودخترم

375 بازدید | 34 پست

سلام‌ کارای طلاقم‌انجام شد به صورت توافقی الان فقط نگران‌دختر ۶ سالمم خونوادم میگن ۷ سالش شد دیگه کلا بده به خودشون ولی من دلم‌نمیاد خیلی دوسش دارم هردم میگه مامان من توروبیشکر دوست دارم میخوام همیشه پیش توبمونم‌ یه وقتایی هم میگه نینیمون کی به دنیا میاد میترسم بگم خودتون نگه دارین پرش کنن دیگه نیاد پیشم بعد تربیت بچه ی اونا هم بامن فرق میکنه به بعضی چیزا بی تفاوتن مادر شوهرمم که حوصله ی بچه نداره میترسم دخترم عصبی بشه   

چرا طلاق گرفتی؟ 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم برای دخترت سوخت

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2456

شوهرت دو روز دیگه بی دردسر میره زن میگیره

اما شما با 1 بچه بزرگ ازدواجت حیلی سخت میشه

حجاب از نظر ائمه علیهم السلام:  *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند!     *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳)     *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱)    *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹)

دختری که از مادرجدابشه عقده ایی میشه چه دخترا که بابت کم محلی مادر به را خلاف رفتن مادرمهم تر از پدره برادختر

تیکرم برای لاغرشدنم تا مهرماه من میتواااانممممممممم به وزن ۶۰ کیلویم برسم میتووووووونم😍😎😘
2714

ای بابا بگو باشه هفت سالش شد میدم بهشون طی این یک سال که فرصت داری برو سر کار پول جمع کن هفت سالگی دخترتو بردار برو با پولی که کار کردی خونه بگیر دخترت پیش خودت نگه دار

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔

بزار پیشت خودت باشه..دادگاه ازش میخان...اگ گفت مامان فک کنم در هفته ی بار بفرستنش پیش پدرش..بزار بمونه پیش خودت خودت بالا سرشی دیگه حواست بهش هس.فقط مواظب باش اتفاقی واسش نیوفته ک بعد چهل تا صاحب پیدا میکنه 

شما و پدرش چه تو این دنیا چه تو اون دنیا مسول عواقب کارتون هستید کاش هیچ وقت بچه دار نمیشدید تا اخر عمر دیگه این بچه سرنوشتش تغییر میکنه تو مدرسه،دانشگاه،عروسی و.... دلتون واقعا نمیسوزه؟

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
2706