2733
2739
عنوان

بعداز طلاق ودخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 34 پست

چطور خانوادت دلشون میاد اینو بگن😐

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا خودت نگه نمیذاری برای دختر خیلی سخته دور از مادر باشه گناه داره

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
بعد میگین سقط بده کار پیدا کنید مستقل شید خودتون برای دخترتون تصمیم بگیرید بچه مادر و پدر خودشو میخ ...

چه ربطی داره کشتن بچه خیلی بد تر از همه این‌است 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2731

همسایه مادر شوهرم بعد 20 سال زندگی بخاطر اخلاق شوهرش ک از اول زندگی باهاش مشکل داشت طلاق گرفت الان ی دختر 17 ساله و ی پسر 10 ساله داره یکی نبود بهش بگه تو ک از سال اول مشکل داشتی سر اخلاقش 20 سال زندگی کردن و بچه اوردنت چی بود 20 سال زندگی کردی 10 سال دیگم میکردی چی میشد والا نصف بیشتر عمرت ک رفت بقیشم بخاطر دختر 17 سالت میموندی

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

نمیدونم واقعا خونوادم میگن فردا خواستگار خوب برات پیدا شد میخوای چکار کنی بابچه ولی اینم بگم پدر مادرم دوسشدارن میگن مطمعا باش توومارو بیشتر دوست داره اگه بره هم ماروفراموش نمیکنه میاد سر میزنه اصلا کلافم نمیدونم مدام به سال بعد دخترم فکر میکنم 

2740
همسایه مادر شوهرم بعد 20 سال زندگی بخاطر اخلاق شوهرش ک از اول زندگی باهاش مشکل داشت طلاق گرفت الان ی ...

هیچ وقت راجب کسی نمیشه نظر دادشاید اونم فکر میکرده باوجود بچه جمعشون صمیمانه تر میشه واینا ولی غلطه این فکر

عجب پس یکمی مطالب روانشناسی بخونید بخصوص کودکان و جنایتکاران 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

شما خدایی سرنوشت بچه رو تعیین میکنی انگار بچه ای که پدر و مادر داشته باشه خلاف کار نمیشه من خودم بچه طلاقم زندگی خیلی خوبی هم دارم شوهرمم همینطور هردو داریم خیلی خوب زندگی میکنیم 

هیچ وقت راجب کسی نمیشه نظر دادشاید اونم فکر میکرده باوجود بچه جمعشون صمیمانه تر میشه واینا ولی غلطه ...

ن بابا خانم دو روز بعد طلاق اومده بود خونه مادرشوهرم میزد تو سرش میگفت عجب غلطی کردم کاش طلاق نمیگرفتم اختلاف نظر تو همه زندگی ها هست... 

من از زندگی شما خبر ندارم ولی شوهر ایشون مرد چشم پاک و کاری و نجیبی بود ب چشم برادری

ادم جز برای عتیاد های سنگین و خیانت طلاق نباید بگیره نظره منه ها. 

ولی دخترت رو نده ب شوهرت گناه داره 

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
شما باپدر تون بزرگ شدید یامادر

با مادر. شوهرم هم پیش مادرش بوده خب مادر 

ببین یه دختر هیچکس هیچکس محرم تر از مادر بهش نیس بسپاری دست کسی دیگه بلایی سرش اومد عذاب وجدان نمیگیری؟حتی اگه ازدواج هم نکنی بزا دخترت پیشت باشه هرطور شدع نگهش دار  و مراقبت زیاد ازش بکن

بچه همیشه از مادر یتیم میشه نه از پدر دخترم باشه دیگه بدتر

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
2706