2737
2739
عنوان

مانکن شدنه مامانای پاییز ۹۸🚶‍♀️🏃‍♀️💃

| مشاهده متن کامل بحث + 1288 بازدید | 161 پست
شوهرمم همش دعوا میکنه میگه بخور لچه شیر میدی 😞😞😞😞

بخور 

زیاد بخور ولی سالم

مغز ها رو زخور

گوشت زیاد شیر میشه و مقوی، گوشت مرع و گوسفند ابپز

سبزیجات

خرما و برگه زردالو و کشمش

سرخ کردنی و پلوی ابکش شده و اینا هیچ سودی نداره

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
سلام عزیزم  من به حرف ونوسی گوش نکردم و رزیم لیمومی رو گرفتم و ذقیقا 60 تومن رو روانه سطل آشغا ...

سلام گلم 🙂بهت پیشنهاد میکنم تاپیکای بامداد خمار رو بخونی درمورد رژیمه من خودم تازه باهاش آشنا شدم😁از الان تا عید تو تاپیک هاش عضو نمی گیره وگرنه برای لاغر شدن بنظرم انگیزه خوبیه البته ما بچه شیر میدیم🤯🤯🤯ای خدا من چه اصراری دارم برای وزن کم کردن

دوست دارم تا عید اندازه باشم، همه ی فامیلا رو میبینم نگن وا مهشید چه چاقه

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عصب کشی کردمش تو حاملگی داغون شد اموکسیسیلین ۵۰۰ مشکلی نداره خوردنش ولی شیر کم میشه باهاش ولی ...

چرا شیر رو کم میکنه؟با خوردن مایعات جبران میشه کمبود شیر؟

بعد زایمان دکتر بهم از همین قرصا داده بود مادر شوهرم بهم میگف شیر رو کم میکنه😣باور نمیکردم😁😁

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️
2728
مهشید من چرا عصرها یهو باطری خالی میکنم؟  همه انگیزه هام فراموشم میشه  میفتم به جون خورا ...

حق داری باطری خالی میکنی،داشتن سه تا بچه کار هرکسی نیس نیاز به انرژی زیادی داری

بنظرم شما باید بیشتر ورزش کنی تا رژیم برای لاغری

دیدی اینارو که رژیم میگیرن سرشون گیج میره،کسلن؟ 

♥️ابوالفضل و محمدآرتا♥️
2738
چرا شیر رو کم میکنه؟با خوردن مایعات جبران میشه کمبود شیر؟ بعد زایمان دکتر بهم از همین قرصا داده بود ...

کم میکنه چون خشک کننده س

البته دیگه باید مقوی بخوری جبران بشه

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
لینکش رو داری؟؟؟ 

ببخشید شما که عمل کردی حالا بعد زایمان برگشتید مثل اول؟

یعنی میشه من از وزن ۶۰ بیام رو ۵۸😅یعنی چند ماهه میخوام کم کنم نمیشه به امید اینکه تو این دوهفته کم کنم و ۱.۱.۱۴۰۰ (۵۸ )باشم
سلام به همه دوستان گلم معلومه که رژیم یا ورزشی در کار نیست که اینجا هیچ کدممون پیدامون نیست😆😆🥴

درگیر کرونا هستیم🤣🤣🤣

من هر کار میکنم ثابت موندم😭😭😭😭

درگیر کرونا هستیم🤣🤣🤣 من هر کار میکنم ثابت موندم😭😭😭😭

واااااااااااااای از کرونا نگو که اعصاب و روانم رو داغون کرده از فکر و خیال برای مردم کشورم مخصوصا خانواده‌ام😭 و همه شما دوستانم😓 خدا انشالله خودش به داد همه برسه🤲🏻🤲🏻

2706