2737
2739
عنوان

شپش

1297 بازدید | 28 پست

سلام خانما میخوام ی چیز بگم اما روم نیست باورم نمیشد خودم ک الان با این سطح بهداشت شپش باشه من تقریبا ۳ روز دچار خارش شدید سر شدم ب شامپو مشکوک شدم تا اینکه اونروز صبح واقعا همش حس میکردم سر درد دارم و کف سرم داغونه 

شونه رو گرفتم ک موهامو شونه کنم ی شپش افتاد رو دامنم وای دنیا تو چشمم سیاه شد فقط زود موهامو با کلاه جمع کردم و دختر ۳ سالمه فرستادم پیش همسایمون چون شهر غریبم

باورم نمیشد تو اینترنت زدم نوشته بودن اسپند جوشوندم و زدم رو سرم بعد ۲ ساعت سس مایونز و سرکه قاطی کردم زدم ب سرم و زنگ زدم ب همسرم گریه گفت نگران نباش ششاید اشتباه دیدی 

شب ک اومد از داروخونه شامپو خرید نلا

روغنشو زدم و موهامو شونه کردم و برای سومین بار رفتم حموم  اونشبتا صبح هرچی دم دستم بود شستم رو تختی رو بالشتی و انداختم تو بالکن ک سرده 

دخترمم شب چک کردم موهاش تمیییز بود البته یه هفته قبلش واس عروسی رفته بودم ارایشگاه شایدم از خواهرشوهرام ک هم دانشجو خوابگاهن هم باشگاه میرن چون ما میریم خونشون میمونیم ی هفته صبح روز بعد روغن زیتون زدم و موهامو شونه کردم ی شپش مرده افتاد بازم نشستم گریه تا اخر شب ۳ بار شونه زدم و حموم شب ک همسرم اومد موهومو کامل گشت خبری از رشک نبود میگه حت پوسته هم نیست کسی رو ندارم خوب ببینه نه مادری نه خواهری 

بعد اون چندبن بار شونه زدم چیزی نبود ک نبود ولی تو اینترنت همه خانما میگفتن ک ما چند سال درگیریم و برمیگرده خیلی استرس گرفتم هر شبم همسرم میگه موهات نمیزه اما انگار باورم نمیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حنا بزار عزیزم ی شب تا صبح بزار بمونه  ملافه رو‌بالشتی لباسایی ک تنت بوده رو‌داغ بشور اتو کن تند تند بده همسرت چک کنه سر دخترتم چک کن   تمیز جارو بکش درزای خوشخاب اینارو  شاید زود  فهمیدی اقدام کردی زیاد نشدن

بده باد ببره همونکه هستیو داد بزنش👻
2731
وای چه قدر نوشتم حالا ب نظرتون واقعا رفته فقط نگران دخترمم شونه ها و گیره هاشو جوشوندم رختاشوشستم ا ...

کی میگه برمیگرده اونا تنبلن رسیدگی نمیکنن, مطمئن باش وقتی درمان شه برنمیگرده, برو دکتر

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕

اگر رشک نمونه که تموم میشه گلم

همسرت دیده چیزی نبوده انشالله که تموم شده

فقط بازم حواست باشه الکی هم فکر و خیال نکن

به تمیزی و کثیفی نیست شپش از کسی به کسی دیگه منتقل میشه 

2738

دختر خاله مم تو مدرسه از دوستاشرفته بود.

دکتر رفت بهش گفته بود دو نوبت به سر کل اعضای خانواده باید شامپو زد.

بعد تمااااام وسایلی که باهاشون درتماس بودی بمدت ده روز بنداز توی کیسه زباله بعد جوری درشونو گره بزن و کیپ کن که هوا داخلش وارد نشه و قبلش قشنگ خالی کن هوای داخل کیسه ها رو.

بعد از ده روز تمام باید باز کنی و بشوری و استفاده کنی.

توی این تایم فقط از یک بالشت استفاده کنید.هر نفر یکی و بعد از ده روز اونا رو ایزوله کن.

بعدش از لباس کهنه های مال قبلنتون تو این تایم استفاده کنید.

اینجور فقطططط ریشه کن میشن

سلام عزیزم منم گرفتار شدم اونم از دخترم بردم حموم به خودمم انتقال یافت دقیقا احساس میکنم خونه مادر شوهر اینا چند روز بودیم یه دختر دایی مدرسه ای دارن اومد اونجا با دخترم بازی گرفتارمون کرده 

منم اسپند دو شب یکبار میزنم 

رشک تو سر دخترم دراوردم حالا خودمم یکی نیست چک کنه شوهر منم میگه نیست ولی خارش دارم 

روغن زیتون هم زدیم دو بار عالی بود میکشه بعد میچسبن به نایلون صبح ریزا بخصوص 

باید مرتب بزنیم تا یه مدت چون ممکنه رشکی باشه زنده بمونه واویلاست دوباره 

حنا بزار عزیزم ی شب تا صبح بزار بمونه  ملافه رو‌بالشتی لباسایی ک تنت بوده رو‌داغ بشور اتو کن تن ...

همه رو شستم طی س روز هرچی ک پوشیده بودم تو لباس شویی با حرارت بالا شستم و بعدش ضد شپش زدم اتاق خوابو لخت کردم ی شب با پنجره باز گذاشتم حتی کوسن مبلا رو شستم هر روز ۳ بارجارو میزدم ولی الان بعد سروز واقعا بریدم دستام درد گرفتن

فقط ی راهکارداره من واقعادیدم ک نتیجه میده شب موقع خواب روغن نباتی یامایع بزن کف سرت کامل بمال بعدی مشمابکش روسرت ک گرم بشع روشم بای روسری ببندصبح بیدارشوبروحموم باشامپوبشوربعدم باشونه دندونه ریزشونه کن هیچی نمیمونه راستی سشواربعدحموم حتمابزن ک دونه رشکم اگربودمیریزه دیگ هیج اثری نمیمونه باورکن بایک بارانجام دادن کلاازبین میره 

اگر رشک نمونه که تموم میشه گلم همسرت دیده چیزی نبوده انشالله که تموم شده فقط بازم حواست باشه الکی ...

اره بنده خدا هی میبینه من گریه میکنم ک خواهری کسی پیشم نیست میشینه چک میکنه س روزم دخترم بغلشه اون میخوابه کنارش و حمومش میده و موهاشو میبافه 

میگه رشک نیست حالا منم هر روز سعی میکنم خوب شونه کنم با این شونه نلا

فقط ی راهکارداره من واقعادیدم ک نتیجه میده شب موقع خواب روغن نباتی یامایع بزن کف سرت کامل بمال بعدی ...

فردا شب این کارو میکنم حتما البته این س روزم با نرم کننده و اون شونه کوچیکه تو حموم شونه میزدم 

2706