2733
2734
عنوان

شپش

| مشاهده متن کامل بحث + 1303 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فردا شب این کارو میکنم حتما البته این س روزم با نرم کننده و اون شونه کوچیکه تو حموم شونه میزدم 

عزیزم نگران نباش منم ک کلاس کنکورمیرفتم گرفتم ازبغلدستیم منم موهام بلندبودن ازی طرفم درشرف نامزدی بودم کلی استرس داشتم ولی رعایت کنی زودازبین میرع فقط ی چیزدیگ لباساتم ک باآب داغ میشوری یااتوکن بعدش یابندازروبخاری ک خشک بشع وهیچی هم نمونه اصن دیگ 

2728
گلی شونه فلزی رفتم داروخونه گفت ۵۴ تومن گفت به دردم نمیخوره خیلی  شما فلزی دارین از کجا گرفتین ...

نه ازهمین شونه دنباله داراهستن ارایشگرااستفاده میکنن اونادندونه ریزشوبگیرهمینم کفایت میکنه

من ک تو فکرم ی هفته برم شهرمون خونمون خالی باشه و قبلش از این حشره کشا بزنم

نه اشتباهه.

این روشی که من بهت میگم برو.ولی کااامل یه جلو بالش و روسری و بلوز تو خونه نزار.همه نایلون پیچ تا ده روز.بعد همه چی اوکیه

اگه اسپند بزنی و نایلون سر کنی و تا صب بذاری بمونه عالیه 

چون میگن رشک ها تا یک هفته در میان ممکنه هر روز یکیشون از تخم در بیاد اگه هر شب بزنی اونی که از تخم در میاد میمیره و تموم میشه انشالله 

فعلا باید ادامه بدیم 

من شبا سرم خارش میگیره هر چند شوهرمم میگه چیزی نیست و ...

2740
اگه اسپند بزنی و نایلون سر کنی و تا صب بذاری بمونه عالیه  چون میگن رشک ها تا یک هفته در میان م ...

منمگاهی خارش دارم میگه وسواسی 

از فردا شب هر شب اسپند و روغن و سرکه میذارم و میخوابم

منمگاهی خارش دارم میگه وسواسی  از فردا شب هر شب اسپند و روغن و سرکه میذارم و میخوابم

من یک بار اب پیاز زدم دفه اول که شک داشتم دیدم دو سه تا اومدن روی موهام هی تکون میخوردن از بوی پیاز جلزو ولز میکردن اما من نایلون کشیدم و بعد ۲ ساعت رفتیم حموم بعد اون هر وقت اسپند میزنم بوی پیاز سرمون بلند میشه 😁

من یک بار اب پیاز زدم دفه اول که شک داشتم دیدم دو سه تا اومدن روی موهام هی تکون میخوردن از بوی پیاز ...

الان بلند شدم روغن نلارو با اب پیاز زدم ب سرم و مشما بستم و دوسری فردا صبح بازم شونه دندونه ریز میکشم بانرم کننده