2737
2734
عنوان

خیانت خیانت خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 92 پست
من خودم تو همچین شرایطی بودم درسته دیگه هیچوقت نتونستم بهش اعتماد کنم ولی بخشیدمش

بچه هم داری 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگ مردارو چک نکنید متوجه چیزی نمیشین ک اینجوری بخوایین عذاب بکشین..

من همیشه میگم‌..هر باغچه ای رو ک زیرو رو کنی کرم ازتوش درمیاد..مرداتونو زیرورو نکنیین.. تاخودتونم تو ارامش باشین..فقط جوری رفتار کنید ک همیشه ترس ازدست دادنتونو داشته باشه..روی شوهرتون تو روی خودتون باز نکنین..

من بااین ک سنم کمه.ولی تجربه ی زیادی تو زندگیم داشتم..خیلی زیاد.اگر بخوام تعریف کنم.به زندگی خودتون امیدوار میشین..ولی زندگیمو تو مشتم نگهداشتم..با سیاست..خیلی هم زندگی ارومی دارم چون پیگیر مسائل ناراحت کننده نیستم.باید سعی کنید پیگیر نباشین.هرچی میفمید به روشون نیارین..

غیر مستقیم حالیشون کنین ک متوجه کاری ک میکنه ششدین..

زن هرزه پزشک عمومی تشریف داره  استخدام رسمی تامینه.

الهی سقط بشه که وارد زندگی ی نفر دیگه میشن .خونه خراب کن چوبشو بخوره هرچه زودتر تا جمع بسه از وسط زندگی بقیه

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
2728
الهی سقط بشه که وارد زندگی ی نفر دیگه میشن .خونه خراب کن چوبشو بخوره هرچه زودتر تا جمع بسه از وسط زن ...

خیلی ادعا داره وبا یه غروری راه میره ونگاه میکنه. انگار من شوهرشو دزدیدم و ایشون دختر ترامپه 

2738
یعنی میگی خیانت کنه بی خیال باش. برو بابااا

نمیگم بیخیال باش..اگ سیاست به خرج بدی میتونی جلوی خیانت کردنشو بگیری..

روابط زناشویی برای مردا خیلی زود تکراری میشه..یه وقتایی باهاش رفیق باش..

اگ مردارو چک نکنید متوجه چیزی نمیشین ک اینجوری بخوایین عذاب بکشین.. من همیشه میگم‌..هر باغچه ای رو ...

عزیزم این حرفی که شمامیزنیدمثل اینه بگیدمثل کبک سرتونوبکنیدزیربرف ویعنی ازچیزی خبرندارید....وقتی مردی مشغول خیانت کردنه بایه زن دیگست دیگه کجاش چک کردنه این یه چیزه معلوم ومشخصه دیگه ....مگه اینکه بخایم خودمونوبه نفهمی بزنیم اینم دیگه خیلی سخته به شعورمون توهین میشه .....مخالف حرفتونم 

کاربری جدیدنیستم قبلیموترکوندن... من پرند36هستم.... 
نمیگم بیخیال باش..اگ سیاست به خرج بدی میتونی جلوی خیانت کردنشو بگیری.. روابط زناشویی برای مردا خیلی ...

تکراری میشه بره گم شه. اصلا چرا زن گرفتصیعه می‌کرد هرروز جدید 

من نیومدم عمرم بذارم با مرد خائن زندگی کنم 

و دوستم ندارم جلو خیانت مردو بگیرم. 

خیلی ادعا داره وبا یه غروری راه میره ونگاه میکنه. انگار من شوهرشو دزدیدم و ایشون دختر ترامپه 

کثافت تف بنداز جلوش وقتی رد میشی کثافتو .بده بزننش تا جمع بشه 

نمیگم بیخیال باش..اگ سیاست به خرج بدی میتونی جلوی خیانت کردنشو بگیری.. روابط زناشویی برای مردا خیلی ...

اون جلوی خیانت کردن منو بگیره. 

چه زن بدبخت ومظلومب اون زنی که شما میگی 

بای 

2706