2733
2739
عنوان

خیانت خیانت خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 1615 بازدید | 92 پست
عزیزم این حرفی که شمامیزنیدمثل اینه بگیدمثل کبک سرتونوبکنیدزیربرف ویعنی ازچیزی خبرندارید....وقتی مرد ...

وقتی میفهمی شوهرت داره خیانت میکنه باید باهاش جنگو دعوا کنی..

یا باید زندگیتو ادامه بدی یا باید طلاق بگیری جز این دوراه راه دیگه ای ک نیست..

طلاق ک خب عاقبتش مشخصه.جدایی و تموم.

ولی وقتی بعد اون جنگو دعوا دوباره زندگیتو ادامه بدی دوباره شوهرت اینکارو بکنه..اون موقه چی. به شخصیتت توهین مشده..حس نمیکنی نادیده گرفته شدی؟؟

هیچ گوهی هم نیستا قیافه ش داغون. همین شوهرم چون من خوشگل تر وبهترم. با من مونده،. 

ای خدا اخه چرا انقد خیانت زیاد شده 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وقتی همچین شرایطی برام پیش اومد سه ماه حامله بودم😭😭😭

بخاطر بچت موندی پس .

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
بخاطر بچت موندی پس .

نمیدونم من کلا از همه بدبخترم😅میدونی چرا چون وقتی ۲۳سالم بود و فوق لیسانس دانشگاه تهرانو داشتم عاشق شوهرم شدم که قبلا زن داشت و دیپلمه بود و چون انتخاب خودم بود روم نمیشد به خانوادم بگم چون همه مخالف بودن 

تکراری میشه بره گم شه. اصلا چرا زن گرفتصیعه می‌کرد هرروز جدید  من نیومدم عمرم بذارم با مرد خائ ...

تکراری چه حرفیه دیگه   ..بااین حساب مردهم واسه زنش تکراری میشه زنه بره به شوهرش خیانت کنه یعنی ؟؟

کاربری جدیدنیستم قبلیموترکوندن... من پرند36هستم.... 
وقتی میفهمی شوهرت داره خیانت میکنه باید باهاش جنگو دعوا کنی.. یا باید زندگیتو ادامه بدی یا باید طلا ...

چه ربطی داره هیچیم نگی وخودتوبه نفهمی بزنی که چی بشه که شوهرت به کارش ادامه بده وآخرشم به ریشت بخنده ....قابل هضم نیست هیچوقت 

2738
چه ربطی داره هیچیم نگی وخودتوبه نفهمی بزنی که چی بشه که شوهرت به کارش ادامه بده وآخرشم به ریشت بخنده ...

من ک تو زندگیم تاثیر داشت..رفتارایی ک شما باهاش مخالفین.باعث شده ک شوهرم دیگ اینکارارو نکنه..الان نزدیک دوساله ک دیگ اشتباهی ازش سر نزده..همه چیشو میاد بهم میگه..دیگ نه دروغی نه مخفی کاری.هیچی..همیشه ام ترس ازدست دادنمو داره..

همیشه تو زندگیم شرمنده ی خودم کردمش..

دقیقا دوساله ک اون کارارو نکرده..

شما چرا برداشت درست و از حرفای من ندارین نمیدونم.

ولی حرف من اینه ک با دعوا همه چی بدتر میشه..

من ک تو زندگیم تاثیر داشت..رفتارایی ک شما باهاش مخالفین.باعث شده ک شوهرم دیگ اینکارارو نکنه..الان نز ...

بنظرمنکه همه ی آدمامثل هم نیستن پس چون شوهرشمااینجوریه قرارباشه شوهریکی دیگه هم اونجوربشه انشالله که دیگه خطایی ازشوهرتون سرنزنه هیچوقت.شمامیگیددوساله بنظرم هنوززوده بخایددرموردشوهرتون قضاوت کنیدمرورزمان همه چیروواسه همه مشخص میکنه 

بنظرمنکه همه ی آدمامثل هم نیستن پس چون شوهرشمااینجوریه قرارباشه شوهریکی دیگه هم اونجوربشه انشالله که ...

من اجازه دادم شوهرم خودشو عقده اشو خالی کنه..ما زود ازدواج کردیم.گفتم سنمم کمه..

بهش میدون دادم بره تا فرق زن خودشو با زنای دیگ بفهمه...

امید وارم هیچ وقت این کارو نکنه.

به تلاشمم ادامه میدم تا همیشه زندگیم تو مشتم بمونه.

2706