2733
2734
عنوان

دوتا بیبی زدم مثبت بود😱😰😭کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 664 بازدید | 83 پست

عزیزم مبارکه چرا ناراحت شی خوب خواست خدا بوده که زود مادر شی خوب بود مثل ما حسرت بچه دار شودن به دلت بشینه اوایل ازدواج چون مشکل زنان کمتره زود باردار میشن رفته رفته ادم هر دردی میگیره 

دوست داشتنی ترین ارزو ها دست نیافتی ترین انهاست .زندگی سراب خوبی برای ارزو های انسان است و هر لحظه انسان را از ارزو هایش دور میکند.مگر ان که یک ارزو داشته باشی و اون ملاقات با خدا باشد .در این صورت احساس میکنی هر لحظه به ارزو یت نزدیکتر میشوی و خوشبخترین انسان هستی.😍اگه همه ارزوت فقط خدا باشه خدا خودش ارزوهای خوبی برات میکنه ❤

دوست من الان سه ساله زیر رگبار قرص و آمپوله برای یه بی بی چک 

مثبت قدر بدون و خداروشکر بدون دردسر حامله شدی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پنج ماه بعد عروسی باردار شدم منم اوایل ناراحت بودم ولی الان روزی هزار بار خداروشکر میکنم و راضیم زود باردار شدم

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
2728

چکار به حرف مردم داری با دلت خودت زندگی کن .برای چی شوهرت ازت دور شه په هرکی حامله شده فاصله افتاده .

خوشحال باش و از بارداریت لذت ببر ثمره ی عشقتونه.

منم ۵ماه بعد باردارشدم حرف کسی برام مهم نبود.

یعنی چی سقط کنی گناهه گناه

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
من تو عقد حامله شدم نگهش داشتم تو که جای خود داری باید نگهش داری😁

اووووووف😲😳 جوووونم به جوووونت شجاع😬🤪

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
2740

خوش به حالت بابا.خدا خیلی دوسست داره.

مثلا من خوبم ۵ سال ازدواج کردم.

هنوزم از دست دکترا نجات پیدا نمیکنم. همچنان تو حسرت بچه م.

آخرشم میگن نمیشه.اهدایی بگیر؟؟؟

خداتو شکر کن نگهش دار

برای ما بدبخت بیچاره ها هم دعا کن.محتاجییییم

خداوندگارم 🥀، به نام تو دوباره درین مسیر قدم بر میدارم.نا امید از درگاهت نکن مرا ، که خدای دیگری جز تو  ندارم.

خودت و شوهرت بهتر از هرکسی میدونید ک نگهش دارین یا نه 

بشین سر فرصت فکراتونو بکنید اصلا به حرف بقیه گوش نکن ازاین بابت حتی پدر مادرت 

چون فقط خودتون میدونید ایا از پس خرج ومخارجش برمیایید یانه 

ایا امادگی یه نی نی دارین یا نه 

با دقت فکراتونو بکنید وبعدش تصمیم بگیرین 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
اخه خودم ۱۹سالمه.۴ماهه ک ازدواج کردم دلم نمیخواست مث این بی فکرا زرتی یدونه پس بندازم...میگن از هرچی ...

فقط بهت میگم که بزرگترین اشنباه مرتکب میشی نکن ولی شاید با اومدنش خیلی بهتر بشه

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
2706