2737
2734
عنوان

دوتا بیبی زدم مثبت بود😱😰😭کمک

664 بازدید | 83 پست

بچه ها چن روز پیش تاپیک زدم راجب اینک بارداری زود بعد ازدواج وفلان نظر اکثریت نه بود.منم کلا از سرم انداختم بیرون متمرکز شدم رو زندگی و کارایی ک دارم.تا امروز ک دیدم چن روزی هست از موعودم گذشته ی دونه بیبی زدم مثبت بودم.خیلی اعتنا نکردم بش چون کلا تو این ماه یبار از دستمون در رفته بود.باز استرس گرفتم یدونه دیگ بیبی زدم بازم مثبت بود.تازه ازدواج کردم چن ماهه.واقعا بچه نمیخوام 

مسخرم میکنن اگ بفهمن.میترسم از شوهرم دور شم رابطم کمکرنگ شه

در کل حالم خوب نیست استرس افتاده تو جونم چیکار کنم😔

تعداد رای : 43
نظرسنجی
نگه دارم
42
97%
بندازمش
1
2%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

معلومه که باید نگه داری.مگه چینیه که بندازیش ببخشید حالا که حامله شدی کدوم از خدا بی خبری میاد بهت بگه بنداز

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!
واقعا بی وجدانی اگه بندازیش خدا داده شکرش کن 

اخه خودم ۱۹سالمه.۴ماهه ک ازدواج کردم دلم نمیخواست مث این بی فکرا زرتی یدونه پس بندازم...میگن از هرچی بترسی سرت میاد

اگه بندازیش عذاب وجدان میگیری دو هفته دیگه تاپیک میزنی سقط عمدی کردم عذاب وجدان دارم چیکار کنم...نعمت خداس بزار رو چشمت و نگهش دار بچه زندگی رو زیبا میکنه ...

واسه مادر شدنم یه صلوات بفرست لطفا🙇
من تو عقد حامله شدم نگهش داشتم تو که جای خود داری باید نگهش داری😁

دروووووووووغ😮😮😮

نگین یک☝️نگین دو✌نگین سه👌نگین دنده به دنده🚙نگین عسل و قنده🎂🍭🍬نگین چرا نمیخنده؟🤨نگین آه😎نگین ماه🌛🌓نگین مثله قناری🦢🦅🐔نگین ماشین فراری🚘نگین آه😗نگین ماه😉🌹🌙نگین چرا سر جنگه🗡😡نگین بشقاب پرنده🍽🕊🦚نگین آه🐆نگین ماه🍋🌭نگین ماه و قشنگه⭐🌠نگین مست و ملنگه🍷🍺🍻زِراشم چه قشنگه🍒😐🦄   امضامو کپی نکنین تو امضاتون اصلا خوشم نمیاد از این کار😒😒😒😒😒😒😒😒😒(ولی اگه خواستین واسه کسی بفرستین یا فقط برای خودتون کپی کنین اشکالی نداره😁😁)
2706