2737
2739
عنوان

کدبانو ها بیایین کمک کنین

107 بازدید | 17 پست

قرمه سبزیای من خوش طعم میشه ولی هر کاری میکنم عطرش خیلی زیاد بشه نمیشه 

مثلا بعضی وقتی از ی کوچه ای رد میشیم بوی قرمه سبزی مستمون میکنه ولی مال من اونجوری نمیشه 

خانما چیکار کنم عطرش همه جا پخش شه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سبزی روباپیازخوب تف میدی لیموعمانی میریزی یکم نه زیاددارچین یا هل بندازتوش

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2738
یه قاشق شنبلیله خشک تفت کم بده بریز روش، و اینکه سبزی با روغن زیاد سرخ بشه و زیاد سرخ بشه

این کارارو میکنم خیلی خوشمزه میشه عطر داره ولی کمه اونجوری نیس که کل کوچه عطر قرمه سبزی بگیره 

تره جعفری گشنیز شنبلیله

میدونم منظورم اینه کدومارو بیشتر میریزی تره جعفریت زیاد باشه گشنیزت کمتر شنبلی خیلی کم برگ اسفناجم میتونی یکم بریزی 

خوب سرخش هم کنی خوب سرخ نشه عطرش درنمیاد

❤️😍I'M BLESSED 😍❤️
همیشه آدم آشپزی میکنه عطرش برای خودش نمیاد بوی قرمه سبزی دیگران چون عطرش به بینیت نخورده و عادت ...

اخه شوهرمم نظرش عین مال منه میگه خوش مزه و خوش عطر میشه ولی مال بعضیا عطرش کل کوچه رو پر میکنه .راس میگه مال من عطرش کمه 

سبزی محلیشون اسمش چیه؟من شمال زندگی میکنم اتفاقا ولی نمیدونم چی میزنن اینجوری خوش عطر میشه 

خخخ. نمیدونم. مامانم سرخ میکنه برام. شمال هستی میتونی راحت پیدا کنی. خانومای روستایی کنار پیاده روها هم میفروشن. چن کیلو میتونی بگیری. 

میدونم منظورم اینه کدومارو بیشتر میریزی تره جعفریت زیاد باشه گشنیزت کمتر شنبلی خیلی کم برگ اسفناجم م ...

دوبرابر تره یک برابر جعفری چندتا شاخه گشنیز شنبلیله خیلی کم اسفناج نمیریزم