2733
2739
عنوان

کیا خودشون یا اطرافیانشون از شوهراشون سنشون بیشتره؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تو ظاهر آره اما واقعیت معلوم نیست 

من خواهرشوهرم ده سال از شوهرش بزرگ‌تره دقیقا جلو ما خوبن پسره قربون صدقش میره ولی پشت سرمون و توی واقعیت نمی دونم البته پنج شش روزه عقد کردن کلا

یکسال ک چیزی نیست من منظورم ده یازده ساله ن یک سال

وای خیلی سخت میشه

نمیدونم تجربه ندارم

اما میدونم خانوم کوچیکتر باشه لذت زندگی بیشتره چون مرد واقعا احساس حمایت در قبال خانومش میکنه .

هرچند حتما کسایی هستن که راضی ان 😍

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤
2740
من خواهرشوهرم ده سال از شوهرش بزرگ‌تره دقیقا جلو ما خوبن پسره قربون صدقش میره ولی پشت سرمون و توی وا ...

برای ماهم یکماهه عقد کردن 

اخه برای ما ماجرا داره چون دختره قبلا با شوهره من چندسال دوست بوده

چند سالتونه ما 33 سال داریم من ماه دیگه میرم😢😢😢😢34چقد داره زود میگذرا انگار همین دیروز بود 24 ...

ما ده سال کوچیک تریم😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

خواهر شوهرم ۱ سال بزرگ تره

زندایی همسرم ۱۰ سال بزرگتر از همسرش ولی در ظاهر خیلی جوون تر و سرحال تر از شوهرش هست..فکر کنم ۳۰ سالِ ازدواج کردن و خیلی هم خوشبختن

هر دو هم به شدت زن سالاری هستن

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
برای ماهم یکماهه عقد کردن  اخه برای ما ماجرا داره چون دختره قبلا با شوهره من چندسال دوست بوده

مال خواهرشوهر منم ماجرا داره قبلا طلاق گرفته و چندین سال همخونی بوده با یه پسره تو خارج چهار پنج ماه با اون کات کرده فکر کنم ک با این ازدواج کرد

عمم 5سال بزرگتره از همسرش.  همش میگه با کسی ک حتی ی روزم ازتون کوچیکتره ازدواج نکنین ک ی عمر ب ...

دقیقا عمه منم همینطوره وهمینو میگه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"