2733
2734
عنوان

کیا خودشون یا اطرافیانشون از شوهراشون سنشون بیشتره؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 133 پست

خودم ک ن... ولی همسایمون از شوهرش ۱6 سال بزرگتره... نریزین سرم دروغ نمیگم فضولم نیستم

چ شد در من نمیدانم... فقط دیدم پریشانم.... فقط یک لحظه فهمیدم، چقدر دوستت دارم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ب شدت عاشق دختر خالم بودم که 2 سال از من بزرگتر بود اخخ ک چقده در حسرتشم.ولی متاسفانه پدر و مادرم با حرفاشون خامم کردن و نزاشتن بهش برسم.و الان شوهر کرده و بچه هم داره ولی من فقططط در حسرتشم

2731

من ٨ ماه بزرگترم

راضيم خداروشكر

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
منم 5 ماه ولی من جوونتر میزنم از شوهرم

اون خیلی بیبی فیسه لامصب 😅

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

داییم 4 سال از زنش کوچیکتره.تحصیلاتشون در ی حده مشکلیم ندارن.

من دوس ندارم شوهرم یکی دوسالم ازم بزرگتر باشه چ برسه کوچیکتر!! دوس دارم حداقل پنج سال ازم بزرگترباشه

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2740
اره گفتی یعنی گفته با بزرگ‌تر از خودتون ازدواج نکنین با کوچکتر از خودتون؟!!

وا. عزیزم سر صبی قاطی کردی ک. 

عمم از شوهرش بزرگتره

میگه با مردی ک از شما کوچکتر است، ازدواج نکنین. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

خواهرم یکسال بزرگتره . اصلا راضی نیست و همش میگه احساس نمیکنم مرد و شوهرمه که ازش حساب ببرم 

خیلی ناراضیه . من 6 سال از همسرم کوچیکترن خیلی به نسبت خواهرم راضیترم . همسرم مث یه دختر ازم مراقبت میکنه و من ناز میکنم واقعا خریداره

خدایا خودت مراقب هدیه ات باش ❤ برای سلامتی نی نی تو دلم دعا کنین ❤