2737
2739
عنوان

کیا خودشون یا اطرافیانشون از شوهراشون سنشون بیشتره؟!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1810 بازدید | 133 پست
چقدر بزرگ‌تری؟ بعد از لحاظ سطح مالی و تحصیلی تو بالاتری یا شوهرت؟

یک سالونیم ..مالی من خودم شاغلم تاالان ک کنارش بودم ازوننظر...تحصیلی من لیسانسم اون دیپلم ک اصلا مهم نیست...پختگی من پخته ترم...اینم بخاطر اختلاف سنمون نیس چون اونجوری من باید با ی 40-50 ساله ازدواج میکردم   مهربانی وصبوری اون خییلیییی جلوتره...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خواهرشوهرم ده سال از شوهرش بزرگ‌تره دقیقا جلو ما خوبن پسره قربون صدقش میره ولی پشت سرمون و توی وا ...

متولد چندن هر دو؟

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
مشاور گفت باهاش ازدواج کن؟

اونموقع من 29 بودم آقاهه 27 . گفت این سن رو تایید میکنم.
در موقع نگرانی های من، گفت استقلالت رو نشون نده، میدونم یک دختر 29 ساله مستقل هستی، درس خوندی، سرکار میری. ولی بذار بیاد دنبالت. وابستگیت رو بهش نشون بده.
لباس اسپرت بپوش، غلیظ آرایش نکن که کنار هم بزرگتر نشون ندی. برای خودتون هم مهم نباشه، اطرافیان خیلی حرف میزنن و تو رابطه شما تاثیر میذاره.
در مورد ازدواج هم گفت باید اون پسر رو ببینه، که راستش پسر هیچوقت نیومد، حتی گفت اینترنتی با اسکایپ باهاش تماس بگیره، پسره نکرد. بعد از دوجلسه مشاور گفت این خوانواده مادر سالار هستن و مادر شما رو پسند نکرده. این پسر استقلال نداره، درسته از شما خوشش اومده، ولی استقلال نداره که بره به مادرش بگه. دیگه پیگیری نکن!!!!

پسره تک پسر بود، سه چهار تا خواهر اوووووووووووووف داشت. وای! هزار مرتبه شکر باهاش ازدواج نکردم.
تموم شدن اون ماجرا بیشتر به فرهنگ پسره برمیگشت تا اختلاف سن.

2731
یک سالونیم ..مالی من خودم شاغلم تاالان ک کنارش بودم ازوننظر...تحصیلی من لیسانسم اون دیپلم ک اصلا مهم ...

خوب تو بلاخره بالاتری.... ولی من اینی ک تو فکرشم صد هزار پله شوهرش ازش بالاتره.... خودمو نمیگم.... من از شوهرم هفت هشت سال کوچکترم .... تازه خیلیا بهم گیر دادن چ جوری با این تفاوت سنی خانوادت قبول کردن.... ولی به نشرم اگه شوهر هم سنش کمتر باشه هم مجرد باشه ولی زنه ده سال بزرگ‌تر و مطلقه و مرد بسیار بهتر از زنه باشه قطعا مشکل پیدا خواهند کرد 

اونموقع من 29 بودم آقاهه 27 . گفت این سن رو تایید میکنم. در موقع نگرانی های من، گفت استقلالت رو نشون ...

اره بهتر ک ازدواج نکردی هر چی باشه حرف مردم حرف خانواده.... بچه بازی های آقا.... اوههههه آدم دیوونه میشد

2740

سه سال بزرگترم مشکلی نداریم خدا رو شکر خوشبختیم،همدانشگاهی بودیم الانم یه پسر کاکل زری تو راهی داریم،بجر روز خاستگاری که خودش ازم خاستگاری کرد دیگه حرفی از سن بزرگتر من پیش نیومده ،به نظر من بزرگی به عقله نه به سن ،داداش خودم 38سالشه به خدا کاراش اینگار 20ساله ها خخخخ

خداااا بده شانس

اگه هرکی با هم کفو خودش ازدواج کنه اینجوری بهتره، اینام مشکل زیاد دارن خانومه خیلی کوتاه میاد کلا هیچی نمیگه، من ک دوس ندارم اینجوری😐

چ شد در من نمیدانم... فقط دیدم پریشانم.... فقط یک لحظه فهمیدم، چقدر دوستت دارم....
باهم خوبین؟ بعد از لحاظ سطح مالی و تحصیلی تو بالاتری یا اون؟

۱۸ ساله ازدواج کردیم و هنوز مثل روز اول عاشقیم.اگه مشکلات کاری ومالی بزارن ،خوشبخت ترینهاییم...هر دو در یک سطحیم.

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
طعنه رو ول کن...میری اونجا مرتب و خوششگلو جیگربرو خودشون میفهمن چخبره...منم ازشوهرم یک سالونیم بزرگت ...

ان شاءالله همیشه خوشبخت باشین گلم

ما هم نشون نمیده من 70 شوهرم 72 ولی پوهاش سفید شدن و بیشتر نشون میده

ولی خب حرف و حدیث همچنان هست

من ب معجزه خدا ایمان دارم...هذا من فضل ربی...