2737
2734
عنوان

به راهنماییتون نیاز دارم 👊

| مشاهده متن کامل بحث + 1577 بازدید | 106 پست
من تنها سر سفره نشینم ولی من لیاقتشو نداشتم خیلی اذیتش کردم خیلی عذابش دادم حتی گاهی مقصر خودم بودم ...

دستت بشکنه الاهی مریضی مگه اخه زن زدن داره برو سرتو بکوب به دیوار اگه ناراحتی چرا میزنیش اخه 

حکایت خوبی چو از حد بگذرد.😒

پوعففف گذشت نی نی یار بگید بیاد🤞

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

حتی به رومم نمیورد تحقیرش کردم تویه جمع بار ها خوردش کردم خیلی دلشو شکستم بعضی شبا صدایه گریه اش می‌شنیدم ولی به رویه خودم نمیوردم اون بازم محبتم می‌کرد بازم صبح زود برام صبحانه درست می‌کرد کنارم می‌خورد که تنها نباشم آخرین بار درحد کشت زدمش و تویه حموم زندانیش کردم چون یادش رفته بود شارژرو از پریز برق بکشه رفتم سر کار وقتی برگشتم غذامو آماده کرده بود و رفته بود حدود دوهفته بعد فهمیدم خیلی دوسش دارم رفتم دنبالش ولی برنگشت اون موقع دیدمش غمگین افسرده شده بود هر کار کردم برنگشت تا این که معلوم شد بارداره بخاطر بچه برگشت خونه یه هفته از برگشتنش میگذره میخوام جبران روزایه سختشو بکنم ولی اصبا حرف نمیزنه ازم می‌ترسه میخوام محبتش کنم بهم بگین چجوری من واقعا پشیمونم

اگه میخوایی چرتو پرت بگین یا توهین کنین بفرمایید من واقعا به..... افتادم پس راهنماییم کنین

من تنها سر سفره نشینم ولی من لیاقتشو نداشتم خیلی اذیتش کردم خیلی عذابش دادم حتی گاهی مقصر خودم بودم ...

خوب از این ب بعد ادم باش مشاوره برو رفتار درست رو یاد بگیر تا لیاقتشوداشته باشی

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
زود بنویس میخوام بخوابم 

باواااا 😐😳

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
2740
حتی به رومم نمیورد تحقیرش کردم تویه جمع بار ها خوردش کردم خیلی دلشو شکستم بعضی شبا صدایه گریه اش می‌ ...

براش هدیه بخر تو کارا کمکش کن ازش عذر خواهی کن بیرون ببرش خاطرات خوب باهاش بساز تا ببخشتت 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706