2737
2734
عنوان

به راهنماییتون نیاز دارم 👊

1577 بازدید | 106 پست

به راهنماییتون نیاز دارم من حدود 3 سال پیش به اسرار پدرم ازدواج کردم دختری که باهاش ازدواج کردم از یه خانواده معمولی بود دختر شاد و مهربونی بود از اون اول خیلی محبتم کرد از همه چیزش می‌گذشت برا من حتی حاضر میشد تا ساعت 4 بعد از ظهر نهر نخوره تا همراه باشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من تنها سر سفره نشینم ولی من لیاقتشو نداشتم خیلی اذیتش کردم خیلی عذابش دادم حتی گاهی مقصر خودم بودم ولی سر اون داد میزدم حرفایه ناجوری بهش میزدم ولی اون لبخند میزد میگفت دوسم داره کتکش میزدم هیچی نمی‌گفت

2738
من تنها سر سفره نشینم ولی من لیاقتشو نداشتم خیلی اذیتش کردم خیلی عذابش دادم حتی گاهی مقصر خودم بودم ...

تو...... خوردی اخهه زدیش😐

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون
من تنها سر سفره نشینم ولی من لیاقتشو نداشتم خیلی اذیتش کردم خیلی عذابش دادم حتی گاهی مقصر خودم بودم ...

حکایت خوبی چو از حد بگذرد.😒

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
خیلی ....‌‌استغفرالله☹

من این دوستانو یجا خوندم😐🤞

ب اسم کاربریم نخندین چون میخواستم بنوسیم پوران و نمونه اش شد این چیزی ک میخونید برای حاجت دل من وخودتون وظهور امام زمان  صلوات یاحمد بخونید  ممنون

چقدر نامردی تو برای چی زدیش؟ 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706