2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ماهشه

خوب این، غیر طبیعی نیست.

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2731
دخترم کولیک شدید داره روزا هم درست نمیخوابه بعضی روزا ۱۲ ساعت پشت سر هم گریه میکنه دیگه کم اوردم&nbs ...

دلشو چرب کن گرم کن اگر دارو فایده نداره هسته گیلاس یا آلبالو چیه هست بزار تو ماکروفر گرم بشه بزار تو تشک ضد رفلاکسو کولیک بخوابه روش 

ببین عزیزم داروهارو ولش کن یه بار این چیزی ک میگمو امتحان کن شاید جواب داد یه قاشق عرق نعنا با نبات ...

بخدا هرچی بگین امتحان کردم دکتر گفت یه قطره فقط شاید جواب بده که اونم گیر نمیاد و قیمتش ۴۰۰ هست!!خیلی گشتم دنبالش اما گفتن تقلبیش زیاد اومده و داروخونه ها هم که ندارن نمیتونم اعتماد کنم !!!حالا فردا اینم امتحان میکنم شاید خدا کمکم کرد 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
2740
وای نگو که به خاطر این کولیک اینقد عذاب کشیدم که فقط خدا میدونه

کارم شده هرروز زیر و رو کردن اینترنت تا فقط ببینم کی تموم میشه !فک نکنم تموم بشه به این راحتیاا

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
ببین عزیزم داروهارو ولش کن یه بار این چیزی ک میگمو امتحان کن شاید جواب داد یه قاشق عرق نعنا با نبات ...

من همیشه این کار میکردم اما فایده ای نداست

بخدا هرچی بگین امتحان کردم دکتر گفت یه قطره فقط شاید جواب بده که اونم گیر نمیاد و قیمتش ۴۰۰ هست!!خیل ...

امتحان کن انشالله ک خوب بشه.شکمشم همیشه با کره چرب کن ببند.خیلی تاثیر داره.خوبیه عرق نعنا اینه ک آرامبخشه بچه خوابش میبره.شبا قبل از خوابم بده بهش

کارم شده هرروز زیر و رو کردن اینترنت تا فقط ببینم کی تموم میشه !فک نکنم تموم بشه به این راحتیاا

تموم میشه عزیزم فقط صبر داشته باش منم این دوران گذراندم دو سه ماه دیگه خود به خود تموم میشه

پس کی درست مبشه

چه میدونم .برای من که خیلی طول کشیده

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2706