2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند سالشه؟؟؟؟

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

منم الان به خاطر گریه هاش ،بیدارم ،هی بیدار میشه،حالش بده

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2738

عزیزم حق داری منم روز و شب ندارم و خستم ولی واقعا میگم به این فکر کن چند وقت دیگه بزرگ میشه و مستقل میشه و همیشه نق نقو نمی مونه، از الانش که کوچولو هست لذت ببر، من سر بچه دومم به این نتیجه رسیدم و واقعا ناراحتم که با بچه اولم اونجور که باید وقت نگذروندم و لذتشو نبردم

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
چرا عزیزم

دخترم کولیک شدید داره روزا هم درست نمیخوابه بعضی روزا ۱۲ ساعت پشت سر هم گریه میکنه دیگه کم اوردم 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
دخترم کولیک شدید داره روزا هم درست نمیخوابه بعضی روزا ۱۲ ساعت پشت سر هم گریه میکنه دیگه کم اوردم&nbs ...

ببین عزیزم داروهارو ولش کن یه بار این چیزی ک میگمو امتحان کن شاید جواب داد

یه قاشق عرق نعنا با نبات داغ قاطی کن بده بخوره.هرروز این کارو بکن.ضد نفخ و دل درده.تازه خواب آورم هست.من همیشه میدادم به بچم هیچوقتم از دل درد گریه نکرد

2706