2737
2734
عنوان

اينا درد زايمانه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 48 پست
نه نشده.نمیدونم میگم  که حساس شوم ولی واقعا فکرمیکنم تکرر ادرار پیدا کردم😐

از استرس هم ميتونه باشه تكرر ادرار با خداي نكرده عفونت

اولين باره اقدام كردي عزيزم؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممکن خونریزی لانه گذاری باشه بعضی موقع ها میشه 

😣😣 بچه نمیخوام.جلوگیری مطمئنی داشتم البته فکرمیکنم. برام عجیبه.بجز حاملگی چی میتونه باشه؟کیست و اینجور چیزام ندارم

با دکترت مشورت کن بهتر 

ممنون عزيزم

پس همون فردا ميرم انشالله كه خيالم راحت بشه

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2728
😣😣 بچه نمیخوام.جلوگیری مطمئنی داشتم البته فکرمیکنم. برام عجیبه.بجز حاملگی چی میتونه باشه؟کیست و ای ...

استرس نداشته باش عزيزم وقتي از جلوگيري مطميني

خيلي دلايل ميتونه داشته باشه

عفونت زخم....

😣😣 بچه نمیخوام.جلوگیری مطمئنی داشتم البته فکرمیکنم. برام عجیبه.بجز حاملگی چی میتونه باشه؟کیست و ای ...

مطمعنی کیست نداری آها اگه قرص جلوگیری اورژانسی خوردی بعدش خونریزی میکنی 

اصلا اقدام نیستم.ی بچه ی دوسال و دوماه دارم.بچه نمیخوام😐

خدا خفظش كنه عزيزم

به نظر من كه اصلا نگران نباش

2738
ایشالا به سلامتی فارغ شی عزیزم 

ممنونم

التماس دعا عزيزم

2706