2726
عنوان

اينا درد زايمانه؟؟؟

227 بازدید | 48 پست

من هفته ٣٦ هستم

امشب خيليييييي محكم تكون ميخوره برعكس هميشه توي دلم خالي ميشه يهو

يه كمي هم شكمم اومده پايين

فردا برم دكتر؟؟؟

مطر زايمان زودرس دارم؟؟؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اسی جون میشه ی سوال بپرست تو تاپیکت؟اگه کسی بلد بود جوابمو بده.در مورد حاملگیه

بپرس عزيزم

اما انگار كسي نيست

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2728
دردم داری؟

درد مثل پريودي نه

يه چيز خيلي كمي مثل نفخ مثلا

دردم داری؟

وقتي خيلي محكمتكون ميخوره درد مثل وقتي دسشويي ميري اينطوري

وقتي خيلي محكمتكون ميخوره درد مثل وقتي دسشويي ميري اينطوري

چون نزدیک زایماته تکوناش زیاده شایدم خوراکی شیرین خوردی..من نزدیک زایمانم ک بود انگار بچه ب قسمت جلو فشار میاورد

این نیز بگذرد .. 
طبیعی یا سزارین؟یسری دردا کاذبه چون نزدیک زایماته اینطوریه درد واقعی خیلیه

احتماالا سزارين عزيزم

دكترم واسه شنبه وقت سونو داده واسه تعيين زمان دقيق

اما دكترم شهر ديگه هست

بعدشم ميخوره به پمجشنه جمعه

فردا برم به نظرت؟

چون نزدیک زایماته تکوناش زیاده شایدم خوراکی شیرین خوردی..من نزدیک زایمانم ک بود انگار بچه ب قسمت جلو ...

نه عزيزم شيريني نخوردم اما امروز استرس خيلي داشتم

نميدونم چرا اينطوري حركت ميكنه

حس دلپيچه دارم

دوستان من دیروز ی خونریزی یک روزه داشتم..از چندتا از دوستان پرسیدم تو نی نی سایت.گفتم نشانه ی حاملگی ...

واقعا نمیدونم 😁حالا من ی سوال بپرسم من چن ماهه دستگاه گذاشتم ماه پیش مریض شدم ولی این ماه هنوز نشدم دو روزه عقب انداختم طبیعیه؟؟؟

این نیز بگذرد .. 
دوستان من دیروز ی خونریزی یک روزه داشتم..از چندتا از دوستان پرسیدم تو نی نی سایت.گفتم نشانه ی حاملگی ...

علايم ديگه نداري عزيزم?

2706