2737
2739
عنوان

اينا درد زايمانه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 227 بازدید | 48 پست
اگه شماره داری زنگ بزن ببین چی میگه

اره دارم 

ممنون عزيزم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
واقعا نمیدونم 😁حالا من ی سوال بپرسم من چن ماهه دستگاه گذاشتم ماه پیش مریض شدم ولی این ماه هنوز نشدم ...

بازم ممنون که ی جوابی دادی😂.منم در این مورد اطلاعاتی ندارم شرمنده😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزيزم شيريني نخوردم اما امروز استرس خيلي داشتم نميدونم چرا اينطوري حركت ميكنه حس دلپيچه دارم

تکون ک اشکالنداره اگ درد داری یا خدایی نکرده خون دیدی یا دیدی مثلا اب غیر عادی ازت اومد اون بده

این نیز بگذرد .. 
2728
اره دارم  ممنون عزيزم

خواهش میکنم 😚اگ موقع زایمان منو یادت اومد واسه مامانم دعا کن 😔سرطان سینه داره عمل کرده سینشو برداشتن حالا قراره شیمی درمانی کنه واسش دعا کن خوب بشه 😔😔ممنون

این نیز بگذرد .. 
خواهش میکنم 😚اگ موقع زایمان منو یادت اومد واسه مامانم دعا کن 😔سرطان سینه داره عمل کرده سینشو برداش ...

انشاالله حتما عزيزم

اصلا نگران نباش

اطراف من چند نفر اين شرايطو داشتن

الان خوب و عالي هستن

كم خطر ترين نوعش همينه

انشاالله ١٢٠ سال سايشون بالاس سرتون مستدام❤️

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
نمیدونم حس میکنم تکرر ادرارم پیدا کردم.یا تا اسم حاملگی اومد حساس شدم این فکرو میکنم.کلا گیج شدم😣

موقع پريودت نشده هنوز عزيزم؟

تكرر ادرار خيلي زوده الان حداقل از ٥/٦ هفته به بعد

2740
ممنون از دلگرمیت 😚انشاالله شمام ی زایمان راحت داشته باشی عزیزم ❣

ممنون عزيزم

التماس دعاا

ممکن خونریزی لانه گذاری باشه بعضی موقع ها میشه 

نميدونم عزيزم

بذار پريودت عقب بيوفته همون روز بي بي بزن انشاالله مثبنه😍

زایمانم کنی زیاد زودرس نیستا نگران نباش من پسرم 34 هفته آمد دخترم 36 ولی جفتشون قبل آمدن تکوناشون کم ...

خدا حفظشون كنه عزيزم

مشكلم فقط اينه بايد شهر ديگه برم

نميدونم تا شنبه كه وقت دكترمه صبر كنم يا فردا برم