2733
2734
عنوان

بازندادشم دعوا کردم 😤😤

784 بازدید | 54 پست

من پسرکوچولوم۱۸ماهس امروز رفتم خونه مادرم بچه‌ها داشتن باتبلت بازی میکردن پسرداداشم که تبلتش روزمین بود نشسته بود پیش پسرم که همسن خودشه۱۲سالس بعد نی نی رفت روی تبلت پسرداداشم اونم همچین سیلی زد به پای نی نی بعد هم جیغ زد و گفت اوهوی تبلتم و خراب کردی من خیلی ناراحت شدم گفتم دفعه آخرت باشه دست روبچه کوچولوی من بلندکردی بعد نی نی روبغل کردم مادرم گفت اشکال نداره گفتم چرا اشکال نداره باید بهش تذکر بدم یانه؟این پسرداداشم خیلی لوس شده دوتاخواهرداره یکیش بزرگ یکیش ۵ساله که همش دوتاشون وکتک میزنه پدرمادرش هیچی نمیگن بهش چند باردخترموکتک زده چیزی نگفتم بهش ولی ایندفعه خیلی ناراحت شدم آخه یه کم باید حالیش باشه بچه یکونیم ساله چیزی نمیفهمه که کتکش میزنه...بعد من اومدم خونه دیدم گوشیم زنگ خورد زنداداشم بود گوشی رو جواب دادم میگه چرا پسرموفوحش دادی و ازخونه مادرت بیرون انداختی گفتم وا من کی فحش دادم کی کارخونه مادرم بیرون کردمش چرا دروغ میگه...گفت اعصابم بهم ریخته دارم منفجر میشم راستش رو بگو گفتم دخترت همون جابود بروازش بپرس بعد همون طور ازدخترش سوال کرد قضیه چیه دخترش تعریف کرد بعد گفت ببخشید قطع کرد من نمیدونم چرا بچه‌های برادرم اینطورین یه دفعه دختر کوچیکش بهم تهمت زده بود که من رفتم پایین عمه منوکتک زد و بیرونم کرد زنداداشم اومد جیغ و داد راه انداخت که چرا دخترم وکتک زدی چرا بیرونش کردی منم صداش زدم گفتم من کی همچین کاری کردم فرار کرد رفت من چیکار کنم به خدا من اصلا به زنداداشم کاری ندارم حتی خونش نمیرم نمیدونم چرا بچه‌هاش همش اینطوری میکنن اونم باورمیکنه به خدا همیشه بچه هاش دخترم وکتگ میزنن هیچی بهش نمیگم ..یه دفعه دخترم ودختر۱۵سالش برد بالا نیم ساعت بعد دخترم اومد پایین دیدم رنگش پریده گفتم چیشده هیچی نگفت رفتم خونه گفت مامان منوپریابردبالا دستوپاموبست بعد باچاقو میکشید روگلوم خدا شاهده هیچی نگفتم فقط دیگه طوری شده که به هیچ عنوان نمیبرمش خونه مادرم شما بگین من چیکار کنم 😔😔

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤

خودش فهمیده قضاوت اشتباه کرده الان اون باید ناراحت باشه نه شما 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

زامبی پرورش داده

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁

اشتباه کردی همون موقع که دست و پا بجه اتا بسته و چاقو گذاشته نزدی تو دهنش 

اه اعصابم خورد شد 

باس جرش میدادی چطور وایسادی نگاه کردی این بلا سرش بیاره

معلومه هار میشه هم خودش هو بچه هاش

به هیچی کاری ندارم نمیخوام قضاوت کنم ولی این چه وضع بچه تربیت کردنه آخه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

با برادرت غير مستقيم صحبت كن بگو بچه هامونو طوري بار بياريم و حواسمون بهشون كه باعث نشن خواهربرادري بهم بخوره

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه