2737
2739
عنوان

بازندادشم دعوا کردم 😤😤

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 54 پست
بهش بگو اگه ناراحتی,وقتایی که من میام اونجا تو نیا که منو نبینی.اینجوری بچه هام کمتر باهم دعوا میکنن

من هروقت میرم خودش رو اصلا نمیبینم بچه‌هاش همیشه پایینن خودش یاخوابه یافیلم میبینه

خدایا مادرم وبرامون حفظش کن الهی آمین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بحث شماهم مثل بحث خواهرم بازن برادرم هست زن برادرمنم چندین بار ب بچه خواهرکتک زده یبار هم گازش گرفته ک جای دندونش تا چند روز مونده بود وگفته بود ک کاربچه اش هست یبارهم سیلی بهش زده بود ک تا چندساعت جای دستش رو صورتش بود ولی خواهرم یبار هم ب بچه برادرم کتک نزده زن برادرم بحساب اهل نماز و روزه و قران خوندن هم هست

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
من هروقت میرم خودش رو اصلا نمیبینم بچه‌هاش همیشه پایینن خودش یاخوابه یافیلم میبینه

اها.خب عزیزم بچه های خودتو گوشزد کن که زیاد با بچه هاش نگردن.اینجوری اونام خسته میشن نمیان

2728

من اگه بگم زن داداشم چ اخلاقیاتی داره اعصابتون خراب میشه ...ولی ما فعلا حرفی نزدیم هیچی فقط اینطوری میشیم😐مثلا میگه من خ مادر شوهرم مهمانم ...غذا فقط باید گوشت بپزی...بچه پسر ماله خوده آد مه دختر ماله طرف شوهر شه منظور مارومیگه...آدمو می‌بینه اخم میکنه تا سلامتش کنیم...یکسره هم میگه مریضیم باید تقویت شم ..اما ما اصلا آدمی نبودیم بخوابم حرص کسی و در بیاریم یا ازش سو استفاده کنیم نمیدونم حکمت خدا چیه واقعا خدایا مسخره نمیکنم 😔

یک عدد شوهر ضدحال زن دارم😥😰😞

من دوتا خاهرزاده دارم اینجورین میرن میگن خاله منو فحش داد دایی من و زد و از این حرفها خاهرمم سریع با ما دعوا میکرد و ناراحت میشد ی بار دخترش گفت خاله ب من گفته پدرسگ کشیدم بیرون گفتم من کی گفتم گفت یادم نیس ب خاهرم گفتم گفت حتما گفتی ک دخترم میگه دیدم ای بابا از پایه خرابه کلا همونجا خاهرمو بچه هاشو بوسیدم و گزاشتم کنار از اون وقته مثله غریبه ها فقط ی سلا و ی خداحافظی خیلی سعی کردن بازم ب من نزدیک بشن من خودم رو ندادم.فقط گفتم بچه هاتو جوری بار بیار ک وقتی وارد خانواده ای شدن فحشت ندن.این بچه ها این مدلی هستن درست بشو هم نیستن پس بیخیال شو

هیچ عشقی بالاتر از عشق مادر به بچه هاش نیست.عاشقتونم جوجه های خوشگلم🐥🐥
2740

زن داییم ابجی منو زدع بود

ابجیم سه چهار سالشه

بعد مامانم هیچی بهش نگفته بوده،البته زنداییم انکار میکرده، بعد 1ماه من جریانو فهمیدم، حیف باردار بودم نمیتونسم برم دعواش کنم، ولی تا تونستم نفرینش کردم ماه محرمی اگ زده دسش بشکنه😐😑 یه ماه بعد مامانم گف سرطان گرفتع، منم انقد ذوق کردم 😀😐

من یه مامان افسرده بودم ولی از وقتی دخترم خندید دیگه شاااادم😍😁 من عاااشق شیرینی پزی ام😍عاشق پیشرفتتتتت😍عاشق  هیجاااان😍 دوس دارم زبانم فول شه😉 رانندگیم حرفه ای شه😎 عاشق کمک کردن ب بقیه ام😍 من میتونم به همه ی آرزوهام برسم🙋😍چون شاادم، حالا تویی که اینا رو خوندی یه لبخند گشاااد بزن،آفرین الان خوشکلتر شدی🌷😘بخند عزیزم فراموش شه دردات😊😁

به مادرتون بگید اعلام کنه حوصله سر و صدای بچه ها رو ندارم، یه روز شما برو خونه مادرت، یه روز بچه های برادرتون، وقتی بچه ها باهم سازگاری ندارن  دلیلی نداره همزمان برید

اشتباه کردی همون موقع که دست و پا بجه اتا بسته و چاقو گذاشته نزدی تو دهنش  اه اعصابم خورد شد&n ...

هی خواهرچی بگم بهت به خدا فقط من نزدیک مادرمم بااینکه فقط روزای ۲ساعت میرم اونجا ناراحت میشن من خیلی بلاهاسرم میاد ولی هیچی نمیتونم بگم مادرم ازش میترسه خونه ماله مادرمه ولی اون صاحب خونه میگیره خودش رو...خواهرام اصلا به فکر من نیستن همش میگن بروبه مامان سربزن هوای مامان و داشته باش ولی به حساب اون پول واریزمیکنن من دست خالی همش توقع دارن ازم

بحث شماهم مثل بحث خواهرم بازن برادرم هست زن برادرمنم چندین بار ب بچه خواهرکتک زده یبار هم گازش گرفته ...

زنداداش شما الان هنوز نفس میکشه؟ بچتونو گازگرفته وایسادین نگاش کردین؟؟؟

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
زن داییم ابجی منو زدع بود ابجیم سه چهار سالشه بعد مامانم هیچی بهش نگفته بوده،البته زنداییم انکار م ...

خدا هدایتت کنه. از مریضی سخت طرف خوشحال شدی؟؟

برای شادی روح پدر و مادربزرگم صلوات بفرست اگه دوس داری دوست عزیز
زن داییم ابجی منو زدع بود ابجیم سه چهار سالشه بعد مامانم هیچی بهش نگفته بوده،البته زنداییم انکار م ...

خدانکنه گلم حتی برای دشمنت هم خوشحال نشوعزیزم