2733
2734

با اجازه استارترعزیز ،ببخشید توهمه تاپیکا میزارم به خدا درد کشیدن پدر جلو چشم فرزنداش واقعا سخته.

نی نی سایتی های مهربون 

برا سلامتی پدر من اگه ممکنه یه حمدشفا بخونید از دو طبقه پرت شده تو حیاط 

خیلی شکستگی بده 

مخصوصا که دنده هات باشن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

گچ گرفته نمیشه ،پلاتین گذاشته نمیشه😭😭😭😭😭😭

عمل نمیشه 

فقط معجزه لازمه 😭

مهربونا با دلای پاکتون از خدا معجزه بخواید برا پدرم

حداقل شبا راحت بخوابه اصلا نمیتونه بخوابه 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه راحت و سالم باشی زووووود.ولی اگه با دردو مشقت دییییر

Bir derdim var artik tutamam ichimde.gitsem nereye kadar .kalsam neye yarar.hich anlatamadim hich anlamadilar.herkes neden dushman .herkes neden pishman ?unutduk hepsini.nuhun nefesini.gelme yanima sen bashkasin ben bashka💔mor ve otesi
2728

به نظرم دیر میگذره چون دوست دارم بیاد بیرون بغلش کنم روی ماهش و ببینم ... آخ فداش بشم من

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
2738

اون هشت ماه یه طرف ماه آخرم  یه طرف 

بچه بزرگه ماه آخر جاش تنگ احساس خفگی اصلا نمی تونستم  بخوابم تا خود صبح بیدار

پادرد داشتم از سنگینی باید هر پنج دقیقه  یه بار میرفتم دستشویی  از بس فشار رو مثانه  یود

معده که انگار تو حلق بود

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو

اخخخخ داغ دلمو تازه کردی اسی بارداریم کوفتم شده تا الان از دماغم اومده تیرویید گرفتم یبوست گرفتم داغونم کرده نفخ شدید از یه طرف ک پدرمو دراورده جدیدا راه به راه دستشویی تا شش ماهگی که ویار دارم درد واژن امونمو بریده شبا خواب نداذم نمیتونم تو جام بچرخم جوشم زدم مشکوک به سنگ صفرا هم هستم الانم از سوزش معدم نگم براتون 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
2706