2737
2739
برا یبوست که دارو بخور اوکی میشی  سنگ صفرا هم درد شدید داری که فهمیدی؟

سه چهار بار از درد شدید رفتم بیمارستان سونو نوشت دکترم گفت احتمالا سنگ بخدا طاقت این یکیو ندارم چون عمل بعد عمل سخته از یه طرفم بچه کوچیک داشته باشی ک سختتره 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
اخخخخ داغ دلمو تازه کردی اسی بارداریم کوفتم شده تا الان از دماغم اومده تیرویید گرفتم یبوست گرفتم داغ ...

منم از شیش ماهگی بارداری سنگ‌کیسه صفرا گرفتم دردش اونقدر بد بود همش میترسیدم زخم معده باشه ، نرفتم دکتر از ترس اینکه نکنت دارو بده برا بچه مضر باشه تا وقتی پسرم شیش ماهش شد اونوقت دیگه حالم اونقدر بد بود اورژانسی بردنم که عمل کیسه صفرا انجام بدم که مشکلات دیگه در پس اون داشتم ، حتما پیگیری کن من بخاطر ترس از دارو خیلی مشکلات رو پشت سر گذاشتم

آنچه خدا خواست همان میشود و آنچه دلت خواست نه آن میشود...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به نظر منم زود گذشت، منم درد واژن و کشاله ران پا داشتم به حدی که نمی‌تونستم پهلو به پهلو بشم ، به پ ...

چون برات تموم شده میگی زود گذشته ولی ماها که هنوز درگیرشیم دیر میگذره ،مامانمم میگه به دنیا که اومد یه لبخند تو صورتت که بزنه همه ی سختی ها فراموش میشه ،امیدوارم که واقعا همینطور باشه

2742
منم از شیش ماهگی بارداری سنگ‌کیسه صفرا گرفتم دردش اونقدر بد بود همش میترسیدم زخم معده باشه ، نرفتم د ...

از کجا فهمیدی سنگ صفرا داری یعنی چه زمانایی درد میومد سراغت

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
شما هفته چندی؟

هفته بیست و نهم ، شب اصلا خواب ندارم از همون اولش اینطور بودم ،هنوزم یکم ویار دارم فکرشو بکن ،پاهام همش گر گرفتگی داره ، خدا کنه که شما اینطوری نباشی

با اجازه استارترعزیز ،ببخشید توهمه تاپیکا میزارم به خدا درد کشیدن پدر جلو چشم فرزنداش واقعا سخته. ن ...

عزیزم.بابابزرگ منم پارسال تصادف کردن دنده هاشون شکست واقعا سخت بود حتی تنفسشون براشون.اما خیلی زود خوب شدن الحمدالله.بشون بگین استراحت کنن انشاءالله زود خوب میشن

2740

خواهر شوهرم هم تو بارداری گرفته پنجشنبه میخواد عمل کنه الان بچش شیرخواره

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

بیشتر مواقعی که غذا میخوردم یا تنقلاتی که چرب بود یه درد خیلی بدی داشت در حدی که به خودم میپیچیدم از پشت ستون فقراتم هم درد میگرفت

هفته بیست و نهم ، شب اصلا خواب ندارم از همون اولش اینطور بودم ،هنوزم یکم ویار دارم فکرشو بکن ،پاهام ...

منم هفته ۲۹ ام

ایشالا سلامت نینی هامون رو بغل کنیم

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
عزیزم.بابابزرگ منم پارسال تصادف کردن دنده هاشون شکست واقعا سخت بود حتی تنفسشون براشون.اما خیلی زود خ ...

برا خوب شدن دنده هاشون چیکار کردن ؟

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

فقط سونوکرافی رنگی نشون میده سنگ داری یا نه برا منم اول اندوسکوپی کرد دکتر کفت از معده‌ات نیست حتما سنگ داری که یا بر اثر چاقی بوجود میاد یا بر اور بارداری و چون من چاق نبودم گفت حتما زایمان داشتی

2706