2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا من میخاستم برای لاغری شروع کنم گیاه خواری رو بعد از دکترم ک پرسیدم گفت با وضعیت جسمی و روحی و عصبی ک داری ب هیچ عنوان چون مستقیم رو سیستم عصبی تاثیر منفی میزاره

اینم شانس مایه

والا من میخاستم برای لاغری شروع کنم گیاه خواری رو بعد از دکترم ک پرسیدم گفت با وضعیت جسمی و روحی و ع ...

من کم کم شروع کردم ب حذف کردن الان میبینم حالم بد میشع 

گرچع واسه شوهرم میپزم 😥

من دو ساله،از اصلی ترین غذاهام کلم بروکلی و قارچ و هویج و سیب زمینی😋 حبوباتم و مولتی ویتامینم برا پروتیین،ماشالا آرنولدیم😅

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
والا من میخاستم برای لاغری شروع کنم گیاه خواری رو بعد از دکترم ک پرسیدم گفت با وضعیت جسمی و روحی و ع ...

عزیزم نباید یه دفه شروع کنی

چون به شدت اسیب میبینی

باید مثلا اول گوشت رو حذف کنی،اونم کم کم

بعد مرغ  و بعد چیزای دیگه

کلا هرچی که یه دفه از بدن گرفته بشه اسیب میبینی

رمز قبلیم رو پیدا نکردم،مجبور شدم با کاربری جدید بیام🌺
2740
جدی چ خوب  چیزایی ک پروتین داره چیا هست ک بخورم

عزیزم من مغزها رو میخورم و حبوبات

چیزای جایگزین هم هست ولی من خورشت ها رو میخورم ابشو ولی گوشت و مرغشو اصلا

پیج انار سبز رو فالو کنن کمکت میکنه

رمز قبلیم رو پیدا نکردم،مجبور شدم با کاربری جدید بیام🌺
من دو ساله،از اصلی ترین غذاهام کلم بروکلی و قارچ و هویج و سیب زمینی😋 حبوباتم و مولتی ویتامینم برا پ ...

من فقط بروکلی نمیخورم این ماه میخوام شرو کنم هم گرونع هم بدمزس لنتی 😂

من فقط بروکلی نمیخورم این ماه میخوام شرو کنم هم گرونع هم بدمزس لنتی 😂

وای خیلی خوشمزس😭😭😭😭😍😍😍😍 وااای کرفس 😍😍آب پز کن با نمک و فلفل بزن بر بدن😘با آبلیمو

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
2706