2737
2739

من که از بعد از زایمانم شوهرم زمین تا اسمون فرق کرد دیگه مثل سابق  عاشق زندگیش نیست  باورتون میشه یک 

سال و خورده ای هست رابطه نداریم ...

میگم چته میگه مشکل دارم دارم دوا درمون میکنم خوب میشم ... ولی من باور نمیکنم ..‌ دیگه از زندگی سرد شدم ...

رو کتاب باز کردم گفتن دعا گرفتن واست زندگیت سرد بشه نابود بشه 

حرفات رو بکش مثلا بگو علییییییییییییییی 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اتفاقا شوهرم امروز داشت ادامو در میاورد میگفت سیبیلووووووووم کجاییییی مرییییی😂😂😂

چقدزیبا دروغ میگی! به حدی که نفهمیدم ، چیشد که باورت کردم چرا کاراتو بخشیدم؟🙃 .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اتفاقا شوهرم امروز داشت ادامو در میاورد میگفت سیبیلووووووووم کجاییییی مرییییی😂😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
اگه شوخیه ک هیچی.اگه خدای نکرده جدی میگی ک تغییر کن 😐😐😐😬😬😬

خداییش شوخی شوخی پیش شوهرم روم باز شد ولی الان دیگه احساس میکنم زیاده روی میکنم من تا حدود ۶ سال اینکارو روم نمیشد خودش باعث شد باید ترک کنم 😷

💜  ‌
2740
وای واسه منم همینه میگه صداتو بالا میبری بدم میاد 

اخلاق مشترک دارن مردها.نیازی نیس خیلی صدا رو کشدار کنیم همینکه تن آروم باشه حس آرامش بهشون دست میده.به من میگفت صدات برای رادیو شب خوبه آدمو قشنگ خواب میکنی😁دوستامم همینو میگفتن 

اخلاق مشترک دارن مردها.نیازی نیس خیلی صدا رو کشدار کنیم همینکه تن آروم باشه حس آرامش بهشون دست میده. ...

کلا صدا خیلی تو جاذبه تاثیر داره حتی برای ما زنا صدای خوب مرد خیلی جذبمون میکنه 

من حس میکنم مردا عاشق زنی میشن که تو رختخواب براشون سنگ تموم بزاره دیدم که میگم

خداییش شوخی شوخی پیش شوهرم روم باز شد ولی الان دیگه احساس میکنم زیاده روی میکنم من تا حدود ۶ سال این ...

خیلی کار زشتیه خدایی.زن باید همیشه خوشبو باشه😘یه عطر شیرین انتخاب کن هروقت شبا میخوای پیشش بخوابی اون عطر رو بزن.عادتش بده به بوت.تحریک کننده هم هست براشون

خیلی کار زشتیه خدایی.زن باید همیشه خوشبو باشه😘یه عطر شیرین انتخاب کن هروقت شبا میخوای پیشش بخوابی ا ...

طر میخرم فیک از آب درمیاد حتا کلی پول پاش دادم ها معرفی کن یه برندی که تا چند روز بمونه 

💜  ‌
2706