2733
2739
دوستان من هفته 16 هستم و دوهفته پیش خونریزی داشتم که با شیافت و امپول برطرف شد بعد دکتر گفت از هفته بعد اسپرین بخور واکسوپارین زیرجلدی بزن با مصرف سومین اسپرین خونابه دیدم و باتزریق لک قهوه ای
سونوگفت یه خونریزی خلف شده ولی خدا را شکربقیه چیزها نرمال بود
مجدد دکتر شیافت وامپول پروژسترون داد و گفت اسپرین و.. قطع
اما قرص نیزوپرد 5 هم داد برای جلوگیری از سقط
میدونید عارضه ای روجنین داره یا نه؟
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
ممنون میشم کسی اطلاعی داشت راهنمایم کنه
اگه نبودم حتما بعد استفاده می کنم
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ماه بانو جان خوندم سیستم ایمنی بدن را از کار می اندازه روی نی نی اثر بدی نداره؟
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2731
فکر نمیکنم.. چون دخترخاله شوهرم به خاطر مریضیش میخورد. تمام طول بارداری. دوز بالا هم میخورد.. خداروشکر یه دختر خوشگل داره الان
به هر آنچه بیندیشی بر اساس تحلیل به آن خواهی رسید.
..اسکاول شین..
سیستم ایمنی رو ضعیف می کنه . احتمالا واسه جلوگیری از سقط هست که بدن اشتباها به جنین حمله نکنه. دروزش کمه . نباید مشکلی باشه.
من التهاب تیروئید داشتم از 30 خوردم. الان 15 تا .باید کم کم قطع بشه.
ممنون دوستان گلم
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2738