2737
2739
عنوان

اعصابم خورده ... کتک خوردم😳

| مشاهده متن کامل بحث + 2569 بازدید | 111 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2740
اتفاقا مادرشوهره من خوشحال میشه وقتی مادعوا میکنیم

اووو اون چجورمادریه ک باتلخی زندگی پسرش خوشحال میشه. خدا به راه راست کجش کنه😄

thanks god for my sweet love. My husband is a real gentleman. Im proud of him💏.....my last user was for autumn 2016.

بابا ساده ای تو اه کلی حرص خوردم از دستت... ول کنید خدا وکیلی... آخه رفتی از پیش پسرش ب خودش گله کردی؟ ماااادر شوهرتون هستن ایشون... مادر همون شخصی ک شمارو باد کتک کرده.. اونم پیش بچت... اگ شرایط رفتن ب خونه مادر خودتو نداشتی میشستی تو خونه...خیلی خیلی وحشی بازی در اورد یا خواست ب بچه آسیب بزنه زنگ میزدی ۱۱۰ ... انشالا ک دیگ برات پیش نیاد عزیزم... توکل کن بخدا.

دقیقا بنظر من زمانی که مردها عصبانی اند بهترین کار سکوته

فرستادم گلم

تا خدا  با منه نمیترسه دلم❤💛💜💚💖                   برای حاجت رواییم یه صلوات مهمونم میکنین😊                                                                                         

اسمش مادر شوهره 

اخه کدوم مادر شوهری میاد واسه پسرش حرف بزنه و طرفداری عروس بکنه

خودم دیدم که مادر شوهره میدونه پسرش مقصره ولی بازم عروس بنده خدا مقصر جلوه میده

خودم ازدواج نکردم ولی دیدم خواهرم اگه با شوهرش دعواش بشه مادر شوهرش ذوق مرگ میشه 

توقع اشتباهیه که مادر شوهر بیاد پشت عروس بگیره مگر اینکه بهش وحی شده باشه اگه پشت عروس نگیری خدا دو ...

کاش خدا همچین کاری میکرد... اونوقت همه مادرشوهرا مجبور میشدن با وجدان رفتار کنن

دختر آبی
2706