2737
2739
عنوان

خانم های مهربون ...................

483 بازدید | 37 پست
سلام دوستای گلم تو این 2 روز که تاپیک کمک به مسافران حرم امام رضا (ع) رو زدم خیلی محبت داشتین کمک هاتون داره بعد 70 سال یه منتظر رو به حرم آقا مشرف میکنه این خیلی ارزشمنده دوست داشتم ازتون تشکر ویژه داشته باشم از تک تکتون که باعث شدین این آقا و خانم حسرت به دل زیارت آقا نمونن ممنونم چند نکته بود که میخواستم خدمتتون بگم: 1- یه مبلغ ناچیز واسه تکمیل هزینه سفر مونده که انشالله با همت شما خانم های مهربون کامل بشه 2- از وقتی این کار رو شروع کردم خانمی به من پیغام دادن که یه مورد شبیه همین موردی که من گفتم دارن که هیچوقت زیارت آقا نرفته و تمکن مالی اش رو هم نداره ( یه خانم تقریبا 85 ساله با دختر 45 ساله اش) و از من خواستن که برای این بندگان خدا هم تاپیک کمک بزنم این خانم و دخترش توی یکی از روستاهای مرند زندگی می کنه با دخترش که به علت نازایی از همسرش جدا شده و زندگی شون با یارانه و کمک اقوام می گذره خیلی دوست دارن زیارت آقا برن که تا حالا به علت نیاز مالی توانش رو نداشتن 3- اگر موافق باشید کمک های تاپیک ادامه دار باشه و مابقی پول رو به این دو خانم برای هزینه سفرشون اختصاص بدیم 4- من قصد دارم اگر بچه ها همکاری کنن این تاپیک پابرجا بمونه و برای همچین افرادی امکان سفر به مشهد رو فراهم کنیم می تونیم با تحقیق از موردهای معرفی شده و فهمیدن صحت حرفشون هزینه سفر رو تامین کنیم این مبلغ های کم وقتی با هم جمع میشن خیلی کارها میشه باهاشون انجام داد شادی دل افرادی که با وجود شکم گشنه حسرت زیارت دارن و بیشتر از هر غذای جسمی به غذای روحشون فکر می کنن به نظر و اعتقاد من کم از خود زیارت نیست این موردی که دوست نی نی سایتی مون به من معرفی کردن( خانم با دخترش) رو با یکی از دوستان نی نی سایتی مهربون و خیرم در میون گذاشتم و ایشون هزینه اسکان و شام وناهارشون رو تامین می کنن و می تونن مشهد به صورت رایگان 4 روز اسکانشون بدن فقط میمونه هزینه رفت و برگشت با قطار که من اطلاع دقیقی از قیمت قطار تبریز مشهد ندارم اگه از دوستان کسی اطلاع داره می تونه بهمون بگه که انشالله بعد از مکورد این پیرمرد برای فرستادن این خانم و دخترش تلاش کنیم باشد که مقبول افتد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
لَن‌ تَنَالُوا الْبرَّ حَتَّی‌ تُنفِقُوا مِمَّا تُحِبُّونَ وَ مَا تُنفِقُوا مِن‌ شَیْءٍ فَإِنَّ اللَهَ بِهِ عَلِیمٌ؛ شما به‌ خوبی‌ و نیکی‌ أبداً نمی رسید مگر آنکه‌ از آنچه‌ را که‌ دوست‌ دارید انفاق‌ کنید. و هر چیزی‌ را به‌ هرکیفیّتی‌ انفاق‌ کنید، خداوند تحقیقاً بدان‌ مطّلع‌ است» (آل عمران/ 92
می تونین برای راحت شدن خیالتون پولی که می خواین کمک کنید رو به حساب خیریه ترنم مهر( بنیاد نیکوکاری نی نی سایتی ها) واریز کنید که بعد از جمع آوری مبلغ کل مستقیما برای خرید بلیت و رزرو مکان برای اسکان استفاده بشه شماره کارت : 6219861008281551 6219861008101155 شماره حساب 1-1680434-800-869 شماره شبا : IR72 0560 0869 8000 1680 4340 01 بانک سامان به نام خانمها : فرزانه بهتاش و سمیرا فوشریان هزینه رفت و برگشت با قطار ( تبریز مشهد) 200000 تومان برای هر دونفر اگر دوستان مایل بودن برای هزینه مرند تا تبریز و برعکس هم یه مبلغی رو کمک کنن چون هزینه های دیگه سفر به عهده خودشون هست شاید با این کار بتونیم بار دیگه ای از روی دوششون برداریم لیست کمک های دوستان : 1- الناز ..................50000 تومان..............واریز شد
2740
سلام نرگس جون خسته نباشی دوست عزیزم خدا کمکم کنه در خدمتم
خدا در مکانهای دور از انتظار
به دست افــرادی دور از انتظار
و در مواقعی تصور ناپذیر معجزات خود را به انجام می رساند.
برای آن مهربانِ توانا ، غیرممکن وجود ندارد
همیشه ، همیشه و همیشه امیدی هست .
از صمیم قلبم براتون دعا می کنم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=835583
2706