2752
2734
عنوان

خانم های مهربون ...................

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 37 پست
یکی از دوستان من تبریزه که چند وقت پیش باقطار رفتن مشهد در مورد هزینه قطار ازشون پرسیدم گفت که نفری 100000تومان رفت و برگشت شده ( قطار درجه 1) و 24 ساعت هم تو راه بودن برای این خانم های مرندی هم به نظرم باید قطار درجه 1 بگیریم چون هم راه طولانیه و هم مادرمون 85 سال سن دارن و سختشونه با قطار درجه 2 و 3 برن سفر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۳۹۳ شنبه ۶ اردیبهشت ساعت 12:24 ب.ظ پیغام سلام نرگسی جون ...خوب هستین... کلی گشتم تا تاپیکتو پیدا کردم دیروز به مامان زنگ زدم که بره با اون دوتا خانوم صحبت کنه ببینن میتونن ببرن ..آخه پیرزنه مریضه وحتی بهش می بی میبندن چشماش هم ازبین رفته و کلا سخته اونو ورداشتن وبردن برا مشهد... مامانم میگه دخترش کلی گریه کرده ازین خبر ...ولی گفته من دست تنها نمیتونم ببرمش .. نتیجه اینکه مشهدرو علی رغم میل باطنیشون نمیتونن برن... ولی مامانم میگه کلی به پوشک .ودارو و مواد غذایی نیاز دارن ... کلا از وضعیت زندگیشون ناراحتن با هزینه های سر سام آور مثل خرید دارو ..پوشک...مواد غذایی... پوشاک میخواستم ببینم اگر اون شهرستان کسی رو سراغ دارین که من آدرس بدم برن از نزدیک ببینن ووحتی پرس وجو هم بکنن... به جای سفر مشهد برا هزینه هاشون یه فکری بکنیم ... الناز عزیزم این پیغام خانمیه که معرف مورد مرندی بودن امروز این پیغام رو واسه من فرستادن الان من موندم پول واریزی شما رو چیکار کنم؟ اگر شماره حساب بفرستید که واستون واریزش کنم واگر هم میخواد توی حساب خیریه بمونه که واسه یه کار خیر دیگه صرف بشه عزیزم تصمیم گیری با شماست می تونی تو خصوصی واسم بفرستی که چه تصمیمی داری این خانم مثل اینکه زمین گیر شدن و برای سفر نیاز به چندهمراه و ویلچر دارن و کلا قید سفر رو زدن این پست رو هم واسه همین اینجا گذاشتم که دوستان دیگه هم ببینن و فعلا پولی برای این کار واریز نکنن اگر تصمیم بر چیز دیگه ای بود و حکمت رفتن بود باز هم خبرتون می کنم
2731
نرگس نرگس نرگس خصوصیتو چک کن یه خبر مهمممممممممممممممممممممممممممم
خدا در مکانهای دور از انتظار
به دست افــرادی دور از انتظار
و در مواقعی تصور ناپذیر معجزات خود را به انجام می رساند.
برای آن مهربانِ توانا ، غیرممکن وجود ندارد
همیشه ، همیشه و همیشه امیدی هست .
از صمیم قلبم براتون دعا می کنم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=835583