2737
2739
عنوان

خانما تورو خدا از زندگیتون راضی باشین هر جور که هست

| مشاهده متن کامل بحث + 2326 بازدید | 133 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رب گوجه هم باشه دیگه خوشمزه میشه. نونشم بربری یا سنگک اصل باشه. سبزی هم باشه. 

وااای تخم مرغم بشکونی وسطش

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2731
دقیقن منم همچی دارم ولی دلم خوش نیست کاش خدا به همه ارامش و دل خوش بده از همه چی مهمتره

انشالله عزیزم 

خدا بهت آرامشم بده‌

من اوایل عقدم ااینکه شوهرم ندار بود دلم خوش بود فقط به اینکه کنار شوهرم آروم میشدم ولی نذاشتن اطرافیانم😢😔 الان دیگه انگار هیچی دلم خوش نمیکنه میگم خونه باشه حقوق خوب باشه و....شاید اون احساسات برگرده ولی....

برام دعا کنید.... حتی با یک صلوات...محتاج دعاتونم🙏خدایا چه بدست آورد آنکه تورا ازدست داد                            و چه از دست داد آنکه تو را بدست آورد؟                               ( امام حسین)
یعنی چی دلتون خوش نیست؟ دلخوشی رو میشه تعریف کنید؟ اگه خلقتون پایینه ممکنه افسرده باشید، باید برید ...

نه مشکل دارم با شوهرم هرچی بخوام برام میخره ولی یه عیب بزرگ داره که درست نمیشه داره عذابم میده

چه کنیم دیگه نونو میزنیم تو روغن میخوریم

نون روغن خیلی میدوستم 😂😂

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2738
نه عزیزم بامزه بود..ببخشید تیکه کلام بدی دارم...

آها گفتم اگه دعوا کردی خودمو آماده کنم واسه جنگ😂

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
نه مشکل دارم با شوهرم هرچی بخوام برام میخره ولی یه عیب بزرگ داره که درست نمیشه داره عذابم میده

خوب این نمیشه همه چی داشتن

همه چی یعنی هم موارد مالی هم شرایط روانی زندگی

برید با مشاپر خوب صحبت کنید، امیدوارم مشکلتون حل بشه

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧
دقیقا درسته تا وقتی اوضاع آرومه ناشکریم وقتی اتفاقی میفته تازه می فهمیم چقد زندگیمون خوب بوده قدر ند ...

ولی بی پولی خیلییی سخته عزیزم. خیلیییی. خداباعث و بانیشو  لعنت کنه که افتادیم توسراشیبی و بی پولی. بخصوص پول نداشته باشی بچتو ببری فوق تخصص برای پاهاش، ویزیت۶۰، کفش مخصوصش ۶۰۰، داروها و مکمل ها خدا تومن. عکس خداتومن😞

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706