2733
2734
عنوان

خانما تورو خدا از زندگیتون راضی باشین هر جور که هست

| مشاهده متن کامل بحث + 2326 بازدید | 133 پست
دقیقن منم همچی دارم ولی دلم خوش نیست کاش خدا به همه ارامش و دل خوش بده از همه چی مهمتره

یعنی چی دلتون خوش نیست؟

دلخوشی رو میشه تعریف کنید؟

اگه خلقتون پایینه ممکنه افسرده باشید، باید برید دکتر درمان بشید

مامان دلارام کوچولو👨‍👩‍👧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بمیری

چشم😀

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2731
2740
کله پوک بامزه

الان دعوام کردی؟

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

منم نه ماشین داریم نه خونه متساجریم طلاهامو هم فروختم توشهر غریبم زندگی میکنم همه یاینایی که گفتی هستم😑😑😑 خداروشکر باز یه شوهر وبچه ی سالم دارم اما خیلی وقتا با خدا دعوا میکنم این چه وضعیه

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
همش احساس دلتنگی دارم 

من بدتر از تو خواهر ولی چه میشه کرد زندگیه دیگه 

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
رب گوجه هم باشه دیگه خوشمزه میشه. نونشم بربری یا سنگک اصل باشه. سبزی هم باشه. 

کم کم چلو و پلو هم بهش اضافه میکنید😂😂😂

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
پیاز گرونتر از روغن 😂😂😂 گفتم یاداوری کرده باشم 

چه کنیم دیگه نونو میزنیم تو روغن میخوریم