2733
2734
عنوان

مشکلات یک چاق

4339 بازدید | 223 پست

چقد بده آدم لباسی رو ک دوست نداره نتونه بپوشه😥😥😥😥چقد بده همه جا جاش نشه که بشینه 😥😥😥😥چقد همه به آدم بگن بو عرق میدی با اینکه بهترین خوشبو کننده ها رو میزنی 

چقد بده کمترین مقدار غذارو بخوری ولی موقع ظرف شستن همه نگاهها ب طرفت باشه ینی تو بیشتر خوردی 

چقد 😥😥😥😥😥😥😥😥

چند کیلویی

یکی از چیز هایی که بیشعور ها استثنا از عهده ی آن خوب بر می آیند عصبانیت است ، آنها از آن دسته از آدم هایی نیستند که گهگاهی از کوره دربروند بلکه همیشه از کوره در میروند ، آدم بیشعور اعتقاد دارد عصبانیت بهترین وسیله برای رویارویی با جهان درنده ای است که در آن زندگی میکنیم .شعار او این است :<هرگز با یک آدم عصبانی مثل خودش بر خورد نکن بلکه ده برابر عصبانی تر برخورد کن > .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

چند کیلویی مگه😞😞

دیگه باید چی بشه تا اراده کنی واسه رژیم😞

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

مشکلات یک لاغر

چقد بده ک لباسای س، ک. سی و زنانه نمیونی بپوشی

چقد بده ک همش باید دنبال پروتز سی نه و باس، ن باشی

چقد بده ک بهت بگن ی وقت نمیری یا نشکنی

چقد بده. . . . . . 

باران که شدی؛مپرس این خانه کیست...🌱

چقدر بده هرچی بخوری باز نی قلیون باشی

هرچی بپوشی به تنت زار بزنه

هرجابری بگن انگار نون رو تواسمون گرفتن دستت بهش نمیرسه

توصندلی بچه ها جابشی

ازطرف ی استخونی😁

رژیم بگیر لاغر شی عزیزم

البته من لاغر نیستم اما بودم🤓

چاقی میخوای لاغر شی

لاغری میخوای چاق شی

شاغلی میخوای بیکار باشی

بیکاری میخوای شاغل باشی

متاهلی میخوای مجرد شی

مجردی میخوای متاهل شی

ایییین چ وضعیهههه خدااااا چرا آرزوی ما باید مشکل یکی دیگه باشه اخه

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️