2737
2739
عنوان

مشکلات یک چاق

| مشاهده متن کامل بحث + 4339 بازدید | 223 پست
خب رژیم بگیر لاغر کن کاری نداره که

چرا من اگه ۴یا ۵کیلو کم کنم دیگه هیچ غصه ایی ندارم ولی نمیشه که نمیشه باشگاه رفتم ۳ماه هوبج و کدو ابز خوردم ولی همش ۲ کیلو کم کردم تازه باشگاه هم رفتم بازوم عضله اورده بود داشتم مثل اقابون خط عضله میزد بازوهام ولی وزن لامصبم کم نمیشه که نمیشه یا اگر هم میشه کافیه یک بار شامکه پیش کش ناهار درست حسابی بخورم اوم دو کیلو هم میاد سر جاش ......چرا اخههههههههه😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒

۱۷۳ قد و وزنم همه میگن خوبه ولی شوهرم اذیتم میکنه میگه شکم ک نیست بشکه است

واااا تو ک نرمالی چاق نیسی ک شوهرت ایرا داره میگیره

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مم مجرد بودم همه آرزوی هیکلمو داشتن ولی اللن فامیلای شوهرم حسابی زدن تو سرم اعتماد ب نفسمو اوردن زیر ...

از حسودیشون تو خوبی الان

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
چاق نیستی خیلی که اگه قدت رو یک و ۶۵ باشه

173 میگه قدشه

۱۷۳ قد و وزنم همه میگن خوبه ولی شوهرم اذیتم میکنه میگه شکم ک نیست بشکه است

بگو از سرتم زیادم توام ازش ایراد بگیر با دیگران مقایسه ش کن...اگه لاغرم بودی مطمئن باش بهت میگفت اسکلت

بدون اشک ،گریستن را آموختیم
2738
مشکلات یک لاغر چقد بده ک لباسای س، ک. سی و زنانه نمیونی بپوشی چقد بده ک همش باید دنبال پروتز سی نه ...

😂الان من پز توپریمو بدم😐

چرا شما و استارتر اینجور فک میکنین☹

دختری عکاس تا حدودی نقاش 😁

از این به بعد حالش رو جا بیار به جا رژیم رو اعتماد به نفست کار کن

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
مم مجرد بودم همه آرزوی هیکلمو داشتن ولی اللن فامیلای شوهرم حسابی زدن تو سرم اعتماد ب نفسمو اوردن زیر ...

ببین من اینجا عکسمو گذاشتم کاربرا همه میگفتن اوووف چ چشماییی.... خانواده شوهرم بعد نامزدیم میگفتن من قیافم 10 سال بیشتر از سنم میزنه

بگو از سرتم زیادم توام ازش ایراد بگیر با دیگران مقایسه ش کن...اگه لاغرم بودی مطمئن باش بهت میگفت اسک ...

من از اول با احترام باهمشون برخورد کردم دیگه روم نمیشه جوابشونو بدم

بگو از سرتم زیادم توام ازش ایراد بگیر با دیگران مقایسه ش کن...اگه لاغرم بودی مطمئن باش بهت میگفت اسک ...

والا...مروارو ول کنی ایرادبگیرن که بگن مثلا مابهتریم

خدایا شکرت واسه تمام خوبیهای زندگیم،واسه تمام نعمتهایی که بهم دادی🤲🌺خدایا سپاسگزارم🥰