2737
2739
عنوان

زیبا ترین حسی که با عشقتون داشتین رو تعریف کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 7440 بازدید | 359 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
شما سلامت روانی نداری که داری اینو میگی شمارمو پخش کرد منم به شوهرم گفتم اونم گفت بهم فضول فتنه که چ ...

سلام خواهر شوهرت شوهر نداره؟

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

اوایل عقدمون ک بعد از کلی استرس بهم رسیدیم میخاس بره سفرخارجی بعد من گریم افتاد اشکامو پاک کردو خودشم گریه افتاد واسه اولین بار بود ک اشکشو دیدم

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆
2738
الانم بخاطر اینکه بخاری خریدم باهام قهره

یه چیزی بخر تا خود قیامت قهر بمونه😁

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐
هرچی هم باشه آدمی که از کتک خوردن دیگران کیف میکنه به نظر من واقعا سلامت روانی نداره

من مادرشوهرم فوش داد نفرین کرد منو کتک زد ب پدرم بی احترامی کرد انقدر میسوختم نمیتونسم چیزی بهش بگم

انقدر توو زندگیم سرک کشید انقدر فتنه انداخت بین منو شوهرم آخرشم کارمون ب اینجا رسید

دایی شوهرم یکی خوابوند توو گوش مادرشوهرم

جیگرم حال اومد 

دعوامون شد گریه کردم  سرمو بوسید گفت آخه تو که میدونی همه چیز می بدون تو میمیرم پس اینجوری اشک نریز

خیلی حس خوبی بود

همسرم میگه: تو زبونی با دوتا سیاره رنگی تو چشات🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:سپیده ام عاشق کتاب وقهوه 📚☕️سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#سپیده🌾

بهترین حس برام همیشه این بود ک توماشین دستمو میگرفت ومیبوسید .همیشه با یه دست رانندگی میکرد حتی دنده عوض کردن .

ازاول تا اخر دستم تودستش بود توماشین ومیبوسید حتی مسیرای طولانی 

بهترین حس دنیاس

ما همكار بوديم

از هم خوشمون ميومد هواي همو خيلي داشتيم تو محل كار ولي رومون نميشد بهم چيزي بگيم😁

يبار رئيسمون دعواش كرد طفلكي رو ، اعصابش خورد بود پاشد رفت اشپزخونه منم ديدم نمياد پاشدم به بهونه چايي ريختن براي خودم رفتم اشپزخونه ديدم نشسته رو ميز نهارخوري كنارش واستادم گفتم اشكالي نداره حرص نخور يهو سرشو داد تكيه داد بهم دستمو گرفت گفت دارم داغون ميشم ندا من هم خندم گرفته بود هم هيجاني بودم براي اولين بار دستشو لمس كردم😍😍😍😍😍

داشتم دلداريش ميدادم يهو رئيس خر درو باز كرد بياد صبونه ما با سرعت نور از هم جدا شديم😂😂😂😂

ولي بهترين حس عمرم بود❤️

2706