2733
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون من باردارم🤔

156 بازدید | 24 پست

من پریودم همیشه منظمه یعنی امکان نداره یکروز عقب بندازم حتی انقدر دقیقه که همیشه نه صبح پریود میشم بعد ۲۶ ام باید میشدم نشدم انداختم عقب تا سه روز بی بی چک گزاشتم منفی شد بنا به دلایلی میخوام اگه حامله هستم بچه رو بندازم سه لیوان زعفران و نبات خوردم اما پریود نشدم تا ابنکه دوتا قرص جلو گیری خوردم یه چیزی حالت لخته بیرون زد 🙈البته شرمنده بعد دیگه خون هیچی خون نمیاد فقط وقتی میرم دستشویی به زور دو سه قطره خون میاد و دیگه هیچی نمیاد بنظرتون چیکار کنم؟🙁

کار بدی کردی سرخود اینجوری اسیب ب بدنت میزنی برو دکتر اگه ام میخوای بندازی درست و با اصول 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کار بدی کردی سرخود اینجوری اسیب ب بدنت میزنی برو دکتر اگه ام میخوای بندازی درست و با اصول 

اخه شوهرم اینجا نیست فردا شب میرسه نمیتونم دست دست کنم تنهاهم جایی نمیرم

اخه تو نمیدونی ک بارداری یا ن اصن اگه ی تیکه ض بمونه تو بدنت چی باید بری کورتاژ کنی 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
2740

یعنی خداینکرده خونت آتیش هم بگیره از خونه بیرون نمیری؟ 

این جمله یعنی چی تنها جایی نمیرم؟🤔میترسی؟ گم میشی؟ اجازه نداری؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
بنظرتون چیکار کنم دارم دیوونه میشم😞

هیچی تنها راهش همینه ک بری دکتر این چیزا الکی و شوخی بردار نیس ک دختر 

یعنی خداینکرده خونت آتیش هم بگیره از خونه بیرون نمیری؟  این جمله یعنی چی تنها جایی نمیرم؟🤔میت ...

😒😒😒😒خانم محترم زندگی همه مثل هم نیس به شوهرم گفتم پول بفرست برم گفت پول میفرستم‌اما دوس ندارم تنها بری من اینجا استری میکشم صبر کن برگردم باهم بریم و اینکه شوهرم غیرتیه دوس نداره جایی برم وگرنه کی از آزادی بدش میاد