2737
2734
عنوان

دیشب عزراییلو دیدم بچه ها

| مشاهده متن کامل بحث + 3025 بازدید | 94 پست
اخه ببین خداوکیلی زده تو صورت پرستار با دیوونه بازی  آخرشم میگه پرستارا بد اخلاقن الهییییی و ...

انشاالله که به این حال بیفتی که دیگه دیگرانو قضاوت نکنی ، دیوونه م خودتی بی ادب

اره ولی جرات نمیکنم حرفم بزنم  ولی خداییش قبول دارم کارتون خییییلی سخته همین شیف همینکه از صب ...

خدایی ببین ☹️☹️☹️

یعنی تو اگه مریض من بودی جونمم میدادم برات

😘بعضیا ارزش دارن

وقتی حتی نمیخوابیم حال میای با وقتی ک برای مریض گذاشتی😘😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مریض اگه بداخلاقه به خاطر مریضیشه ،اینو باید کسی که پرستاره درک کن

بعضیاشون واقعا بویی از انسانیت نبردن

پدر من رو تا رسوندن بیمارستان یه پرستار زد به تختش گفت این که رفتنیه. بیخود اوردن اینجا. بابام میگه همونو تو حالت نیمه هوشیاری شنیدم و حس کردم تموم شده خودمو باختم . پدرم دوماه تو کما بود انقدر روان درمان بالا سرش میبردیم میگفت انگار هیچ امیدی به جنگیدن نداره. تجویز کرده بود مامانم ساعت ۱۱تا ۲ میرفت تو اتاقش که مجزا تو ای سی یو بودباهاش حرف میزد و از خاطراتشون و بچه هاشون میگفت

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
خدایی ببین ☹️☹️☹️ یعنی تو اگه مریض من بودی جونمم میدادم برات 😘بعضیا ارزش دارن وقتی حتی نمیخوابیم ...

الهی تب کنم شاید پرستارم توباشی 😂😂😂

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
2738
بعضیاشون واقعا بویی از انسانیت نبردن پدر من رو تا رسوندن بیمارستان یه پرستار زد به تختش گفت این که ...

اخی بمیرم .😔

چه بی وجدان میگم ک یه سریا خیلی بداخلاقن 

تیکر یک سالگی پسرم🥺🤌🤌
دقیقا همونطوری شدم ، خداروشکر لااقل شما در کم میکنی 

بله عزیزم میفهممت هیچی نمیفهمی صداهای بقیه رو میشنوی ولی نمیشه جواب داد

انشاالله شما هم بهتر باشی استراحت کن 

♥️به حکمتش دل بسپار♥️
بعضیاشون واقعا بویی از انسانیت نبردن پدر من رو تا رسوندن بیمارستان یه پرستار زد به تختش گفت این که ...

اینا دیگه از اون دسته پرستاران که حس خود دکتر بینی شدید دارن

واقعا واسه پدرتون ناراحت شدم 😥

لطفا اصلا هیچ وقت پنی سیلین تو خونه نزنید شوک آنافیلاکسی بوده بهتون دست داده.حتی پنی سیلین هم زده ب ...

خیلی ممنون عزیزم ، شوک انافیلاکسی چیه ؟ البته من بعد آمپول خنثی بشدت حالم بد شد

یه سوال چرا انقدر پرستارا بداخلاقن 

😐من یه پرستاران.بسیار هم خوش اخلاق.تعهد کاری تو هر کسی از هر صنف نباشه اون آدم با روحیه کار نمیکنه؟چه فروشنده مانتو چه پرستار😐البته بماند کار پرستاری بشدت سخته و بیمار با پرستار طرفه فقط از بد مزگی غذای بیمارستان تا ژتون نگرفتن همراه و دارو اشتباه نوشتن دکتر و دارو نداشتن دارو خونه و ...همه رو سر پرستار میبینه و گاهی که بیمار بی رحم و بی شخصیت باشه عقده ها و خستگی هاشو سر پرستار خالی میکنه که با یه حقوق وزارت کاری هم رده بقیه مشاغل با یه کار خیلی سخت تر داره پول می گیره.تو کشور هایی مثل کانادا و آلمان بالاترین دستمزد ها واسه پرستار هاست.چون هم اهمیت کارشون هم سختی کارشون مرزه.اما متاسفانه تو ایران هم یه نگاه بد عمومی دارن هم بهشون اون طور که باید رسیدگی نمیشه.الان اسی حالش بد بود میگه زدم تو صورت پرستار.هر جای دیگه بود جواب سیای شو می گرفت.حتی به دکتر جرئت نداشت تو حال بدش بزنه ولی پرستار رو زد.و شما الان میگی چرا پرستاران بد اخلاق.بله بعضی هاشون واقعا دیگه صبرشان سر ریز میشه ولی بعضی از مردم هم خیلی بی انصافن

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
خیلی ممنون عزیزم ، شوک انافیلاکسی چیه ؟ البته من بعد آمپول خنثی بشدت حالم بد شد

شوک بعد پنی سیلین. لرز و افت فشار شدید و عرق و تنگی نفس .بدن به پنی سیلین واکنش نشون میده

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
2706