2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

خوشبحالت منکه 12 روزه عقب انداختم روز هفتم از منفی بود منم اگه حامله بودم الان تقریبا 6 هفته بود ولی نه پریود شدم نه مثبته هیچ مشکلی هم ندارم دعام کن لطفا 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗

والا اينا همه حرفه تغزيه فقط رو پوست بچه شايد تاثير بزاره ... پسر من تركيبي من و باباشه مو نميزنه باهامون 

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️

معمولا تو این هفته ها میان میگن دعا کن قلبش تشکیل بشه الان فقط یه نطفه اس 

رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   

من کل حاملگیم واقعا به خوردم نه کل کل هاااا.واقعا چند ماهی همیشه به خوردم.سیب هم زیاد میخوردم ناشتا.خرما و گلابی هم خوردم.ولی واقعا تاثیرشو دیدم .ماشالا پسرم مثل سیب سفید و دوست داشتنی.