2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوشبحالت منکه 12 روزه عقب انداختم روز هفتم از منفی بود منم اگه حامله بودم الان تقریبا 6 هفته بود ولی نه پریود شدم نه مثبته هیچ مشکلی هم ندارم دعام کن لطفا 

عشق من با همه اذیتا و کم خوابی ها و دعوا هامون 😂😂خوشالم که مامانتم😘تو نباشی یچی کمه تو زندگیم دوست داریم دخترم😍تیکر تولد دخترمه و خودم😁😁😁من 24 امم دخترم25 ام🤗
2740

والا اينا همه حرفه تغزيه فقط رو پوست بچه شايد تاثير بزاره ... پسر من تركيبي من و باباشه مو نميزنه باهامون 

پسرم ، پاره ي تنم ، بي صبرااانه منتظر گرفتن دستاي قشنگم ❤️❤️❤️

معمولا تو این هفته ها میان میگن دعا کن قلبش تشکیل بشه الان فقط یه نطفه اس 

رهگذر کوچه تنهاییم غصه به دوش غم به کوش درد به دل داده و دل گشته فراموش دراین غمکده تنگ شدم دلقک یک مشت ادم مدهوش تو که میخوانی این نوشته م از قعر دلت بکن دعای برای این دل بیهوش   

من کل حاملگیم واقعا به خوردم نه کل کل هاااا.واقعا چند ماهی همیشه به خوردم.سیب هم زیاد میخوردم ناشتا.خرما و گلابی هم خوردم.ولی واقعا تاثیرشو دیدم .ماشالا پسرم مثل سیب سفید و دوست داشتنی.

2706